První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být sváSocialniPripadIMHO tady jde hlavně o hodně mdlou kampaň. Ten film na mě působí, podobně jako loňský Superman. Vypadá to jako kdyby se to točilo v roce 2015, nepůsobí to originálně a za celou kampaň jsem neviděl ani jednu věc (moneyshoot, cameo, hlášku, nebo scénu), který by to uměla prodat jako událost, na kterou musíš běžet do kina teď hned. Vím, že srovnávat to se Spideym je nefér, vzhledem k nestejné popularitě obou komiksů, ale i ten objektivně musí bojovat proti únavě z komiksových filmů a dokáže se prodat, přestože tržebně byli předchozí Marvely katastrofy.
Myslím, že společně s Mandalorianem, bude Supergirl soupeřit o největší průšvih léta.
Diskuze k filmu Holky na tahu
příspěvky
Napsat příspěvek
Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 30Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 30První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 11Shrek 5: Teaser 2



