Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hitman: Agent 47 | 2015
csfd  imdb
US premiéra: 28.08.2015
CZ premiéra: 27.08.2015
režie: Aleksander Bach
hrají: Rupert Friend, Zachary Quinto, Thomas Kretchmann, Emilio Rivera, Hannah Ware

Hitman: Agent 47: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Hitman se kolem čtvrté hvězdy obtáčí tak snaživě, že už mu jí tam pustím. Ale rozhodně se k ní nedodrápal férově, hulvátsky totiž vykradl teaser čtvrté Mission: Impossible! Ano, pamatujete si to správně. U Won't Back Down byl kdysi za borce Ethan Hunt, no a teď z Pink a Eminema zručně těží Agent 47. Film samotný pochopitelně neopouští škatulku vyvařeného béčka, které jen těžko překvapí (zámořští recenzenti zatím došli na 3,8/10). S touhle hudbou ale zkrátka nejde udělat špatný trailer, tak ať si plešatý zabiják ty dvě minuty slávy užije. Očividně jsou poslední.

Hitman: Agent 47: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Necenzurovaně, ale rozhodně ne ostře. To by se musel podstrkovat materiál trochu jinší ráže. Nového Hitmana trocha krve, brutálnějšího násilí nebo peprnějšího výraziva spasit nemůže, protože problémy má úplně jinde. Třeba v hlavní postavě, která si nejen nevymohla pořádný respekt mezi holohlavými bijci stříbrných pláten, ale nedisponuje ani takovým charismatem, aby byla zajímavější než třeba protipól Zacharyho Quinta. Spock tu zkrátka baví víc. Fullkontaktní souboje jsou pak zcela v pořádku, jakákoliv velkorysejší akce, do níž jsou zapojeny procesory počítačů, ale vyznívá mdle, sterilně a nakonec i vyloženě směšně. Žádné terno, bohužel.

Hitman: Agent 47: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nový Hitman chce být strašně moc cool. A občas se mu to i daří. Ale většinou jen v sekundových střípcích, které si můžete rozsekat do fotek a típanců a kochat se... ale když je spojíte do souvislého videa, už to zas taková sláva není. Takže na čtyřkvalt to prostě nevidím. Stejně tak nepředpokládám, že by tenhle brzký restart mohl nějak závratně zamávat s prokletím videoherních adaptací a že by zvládl vykopnout tápající značku z béčkové šedi mezi velké kinoudálosti. Obsazení je mimo a dramaturgie traileru až příliš fádní, než aby ten sled zpomalovaček a celkem hravých i zábavných akčních číčovinek opravdu urval kuliska.

Hitman: Agent 47: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Uznávám, že jsem to čekal ještě horší. Vlastně výrazně horší. Hitman se sice nevyškrábal z béčkových vod někam mezi letní blockbusterovou elitu, jeho explozivní entrée ale rozhodně není úplně marné. Jasně, odstřelení želízek uprostřed výslechu je až příliš digitální a mocně over-the-top. A tuhle charakteristiku byste mohli přilepit i k většině dalších momentů. Nový představitel taky nebyl zrovna přesvědčivou volbou - i Timothy Olyphant měl charismatu o poznaní víc. Jako druhořadé akční řemeslo ale Hitman nezklamává a při troše toho štěstíčka, by mohl slušně žánrově bavit. Gamesácká revoluce na obzoru není, joystick bych ale nad touhle výplachovkou po první upoutávce nelámal.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace