Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Halloween 2 | H2: Halloween 2 | 2009
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 28.08.2009
CZ premiéra: 29.10.2009
režie: Rob Zombie
hrají: Malcolm McDowell, Scout Taylor-Compton, Tyler Mane, Chris Hardwick, Daniel Roebuck

Halloween 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Temnější, drsnější, špinavější a snad i zábavnější. Takový nejspíš bude chtít být druhý Zombieho Halloween. Řezník Michael Meyers se vrací dokončit to, co před dvěma lety začal, a zdá se, že s ním bude minimálně stejná legrace jako posledně. Rob Zombie tlačí ještě víc na pilu co se týče jeho osobitého stylu, takže pokud se vám líbily jeho hrátky s barvami, budete se nejspíš do kina těšit i tentokrát. Michael Myers je pořád o dvě hlavy větší než všechny jeho oběti a vráží nebožákům nůž do krku se stále stejným nadšením. O příběhu sice upoutávka příliš neřekne, ale dokud tu jsou zdravotní sestry zvracející krev, převržená auta, divné děti v divných maskách a vřeštící blondýny, je to v podstatě úplně jedno. Je trochu škoda, že si Zombie víc nevyhrál s legendárním hudebním motivem a jen ho tu lehce naťukne, ale na druhou stranu už první díl naznačil, že tenhle remake hodlá jít vlastní cestou mnohem důrazněji než Pátek 13. a ostatní nepříliš povedené předělávky. Jestli se v kině nedočkáme zklamání si zatím nedovolím hádat, ale fandové prvního (toho nového prvního) dílu nafasují v podstatě přesně to, na co se těšili. A i ostatní diváci dostávají pár důvodů k tomu, aby popřemýšleli o návštěvě kina.

Halloween 2: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Je to paradoxní konstatování, ale i filmy někoho, jako je Rob Zombie, poznáte podle účesů a oblečení. Tak jako u Michaela Baye. Jenže tohle by se stylistům nelíbilo. Mastné vlasy, rozhozené kadeře a nevyprané modýlky, které rozhodně nepůsobí pěkně, připomínají, že svět není hezké místo. Vše při starém. V nevábných končinách naší civilizace hledá Rob Zombie nevábné příběhy – bohužel pro něj mu je diváci nežerou tolik, jak by si přál, a tak renesanční drsňák musel sklopit uši a vrátit se ještě jednou k Michaelu Myersovi. Proto dostáváme nový nášup téhož. V téhle ošklivé hororové vizi se minutu standardně víří vzduch, pak člověk tuší nástup slavného řezníka s maskou. Jenže Michael, i když znovu dvoumetrový chlap jak velehora, se obrazem jen narychlo míhá a do popředí instaluje spíš svou kamarádku Bílou paní. Že by se styděl za svoji hnusnou masku? Inu, možné to je... každopádně je škoda cítit hlavní hvězdu jen v pozadí a nemoct si vychutnat důkladněji její běsnění. Ty podivné kreatury a ještě podivnější neonové vize, jak vystřižené z klipů Marylina Mansona, bych osobně radši viděl někde jinde, ale je to koneckonců volba pana Zombieho. Až do srpna pro něj platí doba hájení.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace