Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Fanoušci | Fanboys | 2007
csfd  imdb
US premiéra: 06.02.2009
CZ premiéra: nestanovena
režie: Kyle Newman
hrají: Chris Marquette, Sam Huntington, Kristen Bell, Dan Fogler

Fanoušci: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nejvíc cameo roliček ve dvou minutách? Nejvíc hlášek inspirovaných fantazií George Lucase? Dvakrát ANO. Ale hlavně - nejvíc lásky. Tohle milostné pouto nikdy neztratilo na intenzitě. Můžete vidět stokrát původní trilogii, můžete to párkrát zkusit i s novými epizodami, můžete si šlehnout i parádní dokument o natáčení, smát se analýzám z filmů Kevina Smithe, chápat hrdiny Bing Bang Theory i naprosto souznít s Tedem z How I Met Your Mother, jenž by si babu, co nežere Hvězdné války, nikdy nepřivedl před oltář. Některá vyznání se ale nikdy neomrzí. Minimálně nám. A pak každému filmovému fanouškovi, jehož hodnotovou hierarchii pomáhaly zformovat právě Star Wars. Darth Vader totiž neumí vyčpět. Nemusíte být fanboyem, který by se chtěl prokopat až na ranč George Lucase, aby se vám u každé hravé poklony leskla v oku slza. Teenagerské pitomosti se totiž dají páchat i z docela hlubokých pohnutek, které často končí připomínkou masky Dartha Vadera nebo jiným laškovným odkazem. V tomhle filmu umí dodávky totéž co Malý sokol, odpadky se drtí v obřích místnostech s pohyblivými stěnami a Síla pomáhá v těch nejvypjatějších životních chvílích - třeba před zásunem. Když u toho asistují i William Shatner, Kevin Smith, Jason Mewes nebo Harry Knowles, člověk větří ultimátní fanouškovskou poctu, která když v kině rozbředne, bude to bolet. May the Force...

Fanoušci: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Podobná témata jsou na filmových webech vždycky vítanou krmí, ostatně všichni jsme tak trochu geekové a i v naší redakci se těší Star Wars značné oblibě. Fanboys nabízejí tradiční mix komediálních gagů a fandovského opojení, které vystrkuje růžky skrz spoustu jemných odkazů. O tom že to může skvěle fungovat jsme se přesvědčili už kdysi u Galaxy Quest. Tohle jsou ale Star Wars, kámo a autoři snímku je dokonale žerou. Proto se připravte na krvelačné bitky s fanoušky Star Treku a hlavně vychytaná camea. Jedno z nich je odhaleno už v samotné ukázce a já nemám to srdce vám ho prozradit. Musíte se přesvědčit na vlastní oči. Ve filmu se mihne i Carrie Fisher, Billy Dee Williams, Ray Park (Darth Maul) a možná... možná přijde i George Lucas. Zřejmě bychom se ale obešli i bez něj, protože Chris Marquette, který na sebe tak výrazně upozornil v Sexbombě od vedle, si vystačí sám o sobě, když spolu se svými kolegy servíruje vtipy, kterým se bez váhání zasměje každý fanda Star Wars, aby se o dvě vteřiny později rozhlédnul a nechápajícímu zbytku publika začal horlivě vysvětlovat, proč byla ta která scéna tak třeskutě vtipná. Schválně si sami na sobě vyzkoušejte, do které z těchto dvou skupin patříte. Já se smál celkem dost, takže čtyři hvězdičky, klidně pro zlost fanouškům "konkurenční trilogie". :)

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace