Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Panna nebo orel | Easy A | 2010
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 17.09.2010
CZ premiéra: nestanovena
režie: Will Gluck
hrají: Amanda Bynes, Emma Stone, Malcolm McDowell, Stanley Tucci

Panna nebo orel: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

A rychle zpátky na zem. Easy A v teaseru překvapilo jedním skvěle rozpracovaným nápadem, u traileru si ale člověk rychle vzpomene na to, že před sebou pořád má komedii od Willa Glucka. Jeho Loudilové platí za jednu z největších volovin, jaká nás loni potkala (ačkoliv je jejich první půlhodinka nadmíru zábavná), a napodruhé to asi dopadne dost podobně. Trailer předvádí Emmu Stone jako odvážnou děvu, která se po zfalšovaných sexuálních eskapádách stane nadějí všech geeků na zlepšení reputace a školním vyvrhelem zároveň, vyloženě vtipných momentů v něm ale bohužel moc nenajdete. Spíš se můžete bavit tím, kolik seriálových hvězdiček, zapůjčených z Gossipky nebo Cougar Town, se v něm objeví, a které další více či méně známé tváře je doplňují. Amanda Bynes jako zlá blondýna, (skvělý) Stanley Tucci jako citlivý otec, Cam Gigandet jako... další svalovec do party. Bezúčelné přehlídce asi milionu lidí pomáhá relativně slušný ústřední nápad, hudební dramaturgie ale celou tuhle dvouapůlminutku často systematicky ničí a natahuje, takže končí někde u velice slabých tří hvězd. Ničemu rozhodně nepomáhají ani dva laciné pokusy o závěrečný vtip, a jestli si Gluck chytře nešetří většinu lepších fórů až do filmu, nejspíš nás v kině žádná velká sláva nečeká. Alespoň že teaser už nám nikdo nevezme.

Panna nebo orel: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Kde jsou ty časů teaserů, které vám o filmu moc neřekly, ale mohli jste se u nich alespoň skvěle pobavit. V době rychlých songů a ještě rychlejších střihačů člověka vždycky potěší, když někdo radši vsadí na dobrý nápad. A právě to je případ Easy A. Jedna Emma Stone, jedno přání od babičky a jeden nebohý pes. To všechno v minutě, která vám vleze do hlavy dřív, než stačíte znechuceně prohlásit "nejhorší písnička všech dob!" Sexy mladá komediantka, která mnohým padla do oka až v loňském Zombielandu (a komu se tam nelíbila, ten ji tajně miluje dodnes...), tu tráví víkend stylem, jaký může být dost lidem blízký: S jednou zatracenou melodií, kterou nemůže za boha dostat z hlavy. Navíc se její postava jmenuje Olive Penderghast (zvrhlí vědí), a už kvůli tomu se nelze divit, že bude film o jejím tutlání lži o ztrátě panenství asi slušný úlet. Těžko ale větší, než tenhle teaser, kterému musím každopádně střelit čtyři hvězdy už proto, že mě dokázal nebývale vytrhnout z trailerové nudy posledních dvou týdnů. Je totiž nejen zatraceně vtipný, ale zároveň nebezpečně návykový. I got a pocket, got a pocket...

P.S. Psychicky zdraví jedinci mají povoleno jít na tři hvězdy. Čtvrtou můžou dohodit zítra, až jim tenhle song podvacáté poběží v empétrojce.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace