Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Dom Hemingway | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 04.04.2014
CZ premiéra: nestanovena
režie: Richard Shepard
hrají: Jude Law, Richard E. Grant, Demián Bichir, Emilia Clarke, Kerry Condon

Dom Hemingway: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Dom Hemingway poprvé útočí na americké publikum. A kupodivu to znamená sundání nohy z plynu, aby se ze zábavného kaliče mohl stát utrápený otec. Popravdě řečeno to není zas tak překvapivý tah. Ukazovat ho v traileru je ale trochu nešťastné, jelikož se tím dravé alkoholické jízdě podráží už tak chatrné dolní končetiny. Bez eRka a těch zábavnějších kousků na nás najednou kouká klišovitá story o utrápeném frajerovi, jenž bude muset zklidnit svůj život, aby mohl začít dohánět rodičovské povinnosti. Jistě, pořád to může fungovat. Tu citlivější stránku Doma Hemingway bych ale raději odhalil až v kině, než aby mi ji po minutě mrskla do obličeje rozjívená upoutávka.

Dom Hemingway: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Anglie se ještě nestihla zotavit z nájezdu Jamese McAvoye a už tu je Jude Law. Na Sviňákovu pozici tak nastupuje Dom Hemingway, legendární kasař, který potřebuje rychle vynahradit dlouhý pobyt v lochu. Co to znamená v eRkovém britském pojetí? Samozřejmě spoustu chlastu, násilí a velice lehkých společnic, jež nová upoutávka hrne sakra pod tlakem. Dojde ale i na pár Lawových hereckých exhibicí, které film cementují do pozice další velice ostré a patřičně hlasité uřvané zábavy. Tradiční otázka nicméně zůstává. Bude tenhle brajgl podobně výživný i v dvouhodinové podobě?

Dom Hemingway: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jasnačka, od producenta Sexy bestie a režiséra Matadora. Bylo to poznat. Dom Hemingway totiž podle traileru přesně zapadá mezi tyhle poměrně atraktivní, ovšem ne-úplně-důrazné gangsterky, které jsou snad až příliš feel-good, než aby je člověk mohl naplno prožít. Mění se v nich kolikrát ne až tak postavy, ale hlavně herci: Za hlavního raubíře tu teď bude Jude Law, který už má roky krásného hošánka pomalu za sebou, a tak mění image - a jako zarostlý drsňák, co umí ženy odzbrojit jediným bonmotem, sem rozhodně pasuje. Trailer se snaží, seč mu nůžky stačí, takže dostanete milou tříapůlhvězdičkovou oddychovku. Zaplnit dvě hodinky ale bude pro tuhle uvolněnou variaci na britskou drsnou školu trochu složitější.

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace