Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Dokonalý šéf | Burnt | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.10.2015
CZ premiéra: 22.10.2015
režie: John Wells
hrají: Bradley Cooper, Uma Thurman, Sienna Miller, Daniel Brühl, Emma Thompson

Dokonalý šéf: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Bere mě to. Sice ne moc zásadně, ale Bradley Cooper na odhodlaného kuchaře docela sedí. Balení Sienny Miller je tu možná až příliš mimoděk a trailer by mohl lépe vysvětlit, co je vlastně primární zápletka. Jinak si ale Dokonalý šéf drží fazónu dramatické oddechovky, u které se pokocháte jídlem, napnete u pár Cooperových exhibicí a spokojeně přepnete na jiný kanál. Ano, na kino je tahle látka pořád trochu nevýrazná. Jakmile ale dorazí na domácí trh, mohlo by se jí celkem dařit.

Dokonalý šéf: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Gastrosexuální revoluce i na plátnech kin! Opět. Viděl jsem už spoustu přehledových článků o filmech o jídle a o gurmánství a všechny měly jedno společné - nenacházel jsem tam opravdové filmové velehity, pecky kvalitativní i kasovní, ale spíš jen snaživé adorace žrádla, které mi tak nějak k srdci úplně nepřimkly. A něco podobného bych nejspíš mohl říct i o Burnt. Už v traileru je jasná řemeslná zručnost, milá práce s rytmikou a víra v Cooperovo charisma. Srozumitelná story o velkém odhodlání nadějného kuchaře dobýt svět reflektuje frenetické tempo řádění nad hrnci, nasává radost, zklamání, napětí i to velké kulinářské umění. Ale abych na to letěl do kina, když vedle budou promítat nějaký blockbuster nebo poctivý thriller, to asi prostě ně...

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace