Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Doba ledová: Mamutí drcnutí | Ice Age: Collision Course | 2016
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 14.07.2016
režie: Mike Thurmeier
hrají: John Leguizamo, Denis Leary, Queen Latifah, Ray Romano, Wanda Sykes

Doba ledová: Mamutí drcnutí: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

No... hm... takže... další patálie se Scratem a kolem toho něco jako příběh? Pátá Doba ledová vyšle veverčáka do vesmíru, kde ho konfrontuje s umělou gravitací a teleportem, a tím všechno zajímavé končí. Ještě pořád jsem si nezapamatoval, o čem to celé vlastně bude, očividně ale dostaneme kupu separátních scén v kosmu, v nichž po masivní kampani zřejmě nezbydou žádná překvapení. Doba ledová zkrátka dopadla podobně jako Shrek. Pořád vydělává stamilióny, MovieZone ale už řadu let totálně míjí...

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Doba ledová: Mamutí drcnutí: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

První Doba ledová byla svěží. Animací, rozestavením postav, vyprávěním. Jenže už hodně vody, pardon, ledových ker od té doby steklo dolů, a tak se ze zábavného tyjátru už dávno stala rutinní barevná estráda, která baví spíš jednotlivými vtípky a novými, čím dál tím víc přestřelnými kulisami, než čímkoliv jiným. Platí to i pro tenhle čtyřicátýpátý díl série, jehož veškerý teasing mohl skončit v podstatě s prvním Scratovým klipem, protože po něm už nepřichází vůbec nic zajímavého. Hit to bude, možná rekordně úspěšný a dost možná komerčně i nad sequelem Nema. Jinak to ale vážně nevypadá jako promovaná nakopávka a oživení celé série, jíž má vyšperkovat.... meditující koza?!

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Doba ledová: Mamutí drcnutí: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Trochu se bojím, kam až tvůrce ta sequelitida dovede. Pořád přitvrzují, pořád se posouvají dál. Takže nestačí, že v jedničce se pár tisíc let před Kristem paktují s lidmi, aby ve trojce najednou objevili podzemí s dinosaury. Nestačí ani pohyby kontinentů. Najednou prostě zvládne Scrat otřást celou galaxií a naši hrdinové se pod vlivem toho ocitnou v roji meteoritů, hoří jim cecíky, ježí se jim chlupy, vyskakují kostry a dějí se další šílenosti, které mocně přitvrzují v rámci fyzického humoru. Na druhou stranu zvířatek je spousta a furt jsou moc roztomilá, takže je jasné, že miliarda dolarů padne... a do desátého dílu z ní tahle série jen tak nesleze.

TRAILER V DABINGU


Doba ledová: Mamutí drcnutí: Teaser


© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace