Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Boj o Hedvábnou stezku | Dragon Blade | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Daniel Lee
hrají: Jackie Chan, Si-won Choi, John Cusack, Adrien Brody, Peng Lin

Boj o Hedvábnou stezku: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Hastroši. A roztodivnej casting. Spojit dohromady specifický ksicht Adriena Brodyho, současnou tvářičku Johna Cusacka a letitého vtipálka Jackieho Chana, to mi chtě nechtě zavání pořádným castingovým failem. Prolíná se i do samotného materiálu, jenž trápí podobnou splácaností a koncepční/produkční neukotveností - a tak nějak automaticky odděluje lákavé bijáky od mátožných pokusů zaujmout. Jasně, tenhle trailer výrazně přitvrzuje, jeho jednotlivé fragmenty jsou poutavé, a když se střihově přitopí pod kotlem, může někdo propadnout pocitu, že se chystá historický velkobiják směšující to nej z Ameriky, Asie i Evropy. Já osobně tomu ale nevěřím...

 

Boj o Hedvábnou stezku: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

John Cusack by do historických látek neměl lézt. Jeho slušňácká dikce patří spíš do romantických komedií, hlavně ale když se mu na hlavu posadí helma, působí to fakt směšně. Jackie Chan se svou lámanou angličtinou taky nevzbuzuje kdovíjaký respekt. Takže jediný ksicht, který se hodí do výpravné historické látky plné ozbrojených střetů, je Adrien Brody s nastraženým orlím nosem a zpocenými vlasy. Bohužel se všichni tři producírují ve velkobijáku, který potěší kostýmy a výpravou, z upoutávky ale nějaké poutavé drama nevyčtete a žádný z nastíněných konfliktů, pří a tahanic vás asi nechytne a neteleportuje rovnou do kina. Takový průměr s potenciálem.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace