Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Avengers: Endgame | 2019
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 26.04.2019
CZ premiéra: 25.04.2019
režie: Anthony Russo, Joe Russo
hrají: Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Josh Brolin, Chris Pratt

Avengers: Endgame: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Tady na MovieZone snad každý ví, že marvelácký vesmír tvoří dvacet jedna filmů - a že budou Avengers 4 dvacátým druhým. Zbytek světa ale nutně nežije s vědomím, že se Doctor Strange může potkat s Ant-Manem, takže to v Marvelu pojistili retrospektivní finální upoutávkou. Co je na ní zdaleka nejlepší? Osobně bych zvolil švindlování s Neuvěřitelným Hulkem. Ačkoliv to vypadá, že se k němu Marvel konečně hlásí (po výměně Edwarda Nortona za Marka Ruffala se do sestřihů moc nedává), při bližším přezkoumání zjistíte, že se jeho sekce traileru skládá ze záběrů z Avengers a třetího Kapitána Ameriky. I přes tuhle podpásovku je však nové promo parádní a náležitě vás připraví na příští týden, kdy se konečně dočkáme odpovědí na ty nejzásadnější comicsové otázky.

Avengers: Endgame: TV trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jede to na půl plynu... a je to dobře. Kampaň Avengers 4 vbíhá do cílové rovinky, a kdybyste neznali kontext, klepete si na čelo. Blockbuster za čtvrt miliardy, který ani tři týdny před premiérou neukázal žádnou akci? Přesně tak, v Marvelu se pořád drží na uzdě, i když zase museli odkrýt dalších pár střípků. Máme tu tedy všechny hrdiny pohromadě a kus finálního nástupu velkého tria, z něhož se všichni prostě nemůžou dožít závěrečných titulků. Připraví nás Russoovi o Iron Mana? O Kapitána Ameriku? O Thora? Anebo jen klamou tělem a skončí někdo úplně jiný? Mám ohromnou radost z toho, že zatím nejde nic rozkódovat. Doufejme tedy doufejme, že Marvel na poslední chvíli necukne a vážně si 90% filmu vychutnáme až v přítmí kinosálu.

Avengers: Endgame: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tak jsme se konečně dočkali! A můžeme se cítit uspokojeni. Marvel se konečně vytasil s plnohodnotnou upoutávkou, ne jen s atmosférickým teaserem vydávaným za trailer, co se týče podávaných informací ale pořád účelně šetří - a to je sakra dobře. Naštěstí jsme během té marvelovské dekády s hrdiny něco prožili, a když se teď vydávají na finální souboj s Thanosem, můžeme si promrskat jejich superhrdinský původ černobílými nostalgickými vsuvkami. Což se náramně cení, protože to jednak prohlubuje snahy o osudovost, hlavně si ale můžeme spoustu překvapení i materiálů ke kochání nechat až do kina. Samozřejmě pořád víme, že většině hrdinů se ve výsledku nic nestane, protože za ně položí kebuli na špalek buď Iron Man, nebo Cap (nebo oba a ještě nějaký nešťastník k tomu), a že najednou dostanou velké příležitosti Ant-Man a upgradeovaný Hawkeye, kteří byli loni odstaveni na vedlejší kolej. Plus navíc vydatně zamachruje Captain Marvel... ale pořád je to šponování napětí velmi účelné a tajnůstkaření produktivní. Je to úsměvné, že největší film všech dob a jeden z jasných kasovních rekordmanů se prodává jen skromnými střípky - ale my na tom škodní nebudeme a Marvel si to po desítce let poctivé popcornové práce fakt může dovolit. 

 

Avengers: Endgame: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Dá se důvodně předpokládat, že Avengers schytají vůbec nejslabší kampaň v historii marvelovek - traileroví fajnšmekři můžou zaplakat, ale asi i oni pochopí, že za tržby Avengers 4: Nakládačka Thanosovi kdovíjak v upoutávkách bojovat nemusí, protože natěšení je i tak maximální. A udržení tajemství naopak filmu slouží dost výrazně. Super Bowl Spot nicméně tradičně funguje, protože po epileptickém defilé hrdinů (i mrtvých) vsadí na osudovost a heroické odhodlání dvou největších adeptů na pohřeb: Iron Mana a Capa. Jsou tu sice výjevy, které si můžete vytípnout a pitvat (hlavně Hawkeye a Rocket potěší), ale hluboko do příběhu se samozřejmě ani tenhle klip nepouští. Přesto zase silně vnadí. 

 

Avengers: Endgame: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Kevin Feige hraje s Russoovými finální partii a neponechává nic náhodě. Komorní úvod? Check. Epický prostředek? Check. Borec na konec? To si pište. Opatrné našlapování kolem následků trojky, trochu těch emocí i humoru, dechberoucí, ale přesto jen bleskový návrat Hawkeye a hlavně organické a nikoliv na sílu cpané chmury, ze kterých bude potřeba se vyboxovat v klasickém marveláckém stylu. Jako předvánoční ochutnávka s tím jediným správným hudebním podkresem to funguje na fandy MCU jako pohlazení a na všechny ostatní možná i jako pozvánka k tomu, aby se teda uráčili podívat na Infinity War. Takhle se rozkopává marketing k největší události příštího roku (sorryjako všem ostatním).

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace