Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Arthur | 2011
csfd  imdb
US premiéra: 08.04.2011
CZ premiéra: nestanovena
režie: Jason Winer
hrají: Russell Brand, Jennifer Garner, Helen Miren, Nick Nolte

Arthur: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
st39.6

Russell Brand ze sebe blbečka umí dělat naprosto perfektně, a pokud vám nelezl na nervy doteď, dost pravděpodobně vás k návštěvě Arthura v kinech nebude muset přemlouvat další trailer . Ale kdyby ano, dělá to tahle upoutávka dobře. Oproti předchozímu pokusu o něco svižněji, přitom tvůrci vytahují prakticky ty samé vtipy a přibývá především něco málo romantiky - trochu lépe se v jejím rámci seznámíte s Naomi v podání Grety Gerwig. Ta doteď nedostávala prakticky žádný prostor ani na oficiálních obrázcích, ani na plakátech, prostě nikde, a když se na ní podíváte trochu lépe, musí vám být jasno proč. Vypadá, jak kdyby se přesunula časem z nějakých devadesátých let. A vlastně není ani zajímavá. Jenže zajímavě může vedle šaškujícího Russella Branda vypadat jen málokdo, a tak není divu, že britský komik jasně opanoval i druhý trailer. A bezpochyby tomu tak bude i ve filmu samotném. Jestli bude alespoň z poloviny tak vtipný jako dosavadní trailerová kampaň, bude to pecka.

HD link vede na HD stream na Appleu.

Arthur: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Ano, to je ono! Hop je zapomenuto, Russell Brand na hrad! Britský komik se ujal hlavní role v Arthurovi, remaku komediální klasiky z osmdesátých let. A během prvních 150 vteřin dává jasně najevo, že tahle předělávka určitě nebude zbytečná - bude to Russellův film v každém směru. Arthur je v jeho podání zcela jiný, avšak minimálně stejně osobitý. Co je ale hlavní, sype z rukávu jednu hlášku za druhou. Trailery na komedie jsou většinou rády, když se jim povedou tak dva tři zářezy. První upoutávka Arthura je oproti tomu nekončícím pásmem gagů, z nichž ani jeden není vyloženě špatný. Naopak je tu překvapivě velké množství těch, které likvidují bránici už po několikavteřinové rozehrávce. A to člověku nalije do žil kvanta naděje, že by filmu neměla jen tak dojít pára. Trailer potom ani nemusí zabíhat přímo k Arthurově alkoholismu nebo balení Grety Gerwig. Vystačí si jen s pár rozjezdovými fóry, odstřižením financí a Jennifer Garner, která se tu objeví v zatraceně sexy oblečku. A Arthur si ji z nějakého nepochopitelného důvodu nechce vzít! Traileru samozřejmě vydatně pomáhá i hudební dramaturgie, která padnoucího Davida Bowieho a Free nakonec vystřídá za stejně dobře zvolené Queeny. I díky nim pak skvěle funguje poslední čtvrtina, v níž se velmi obratně hraje na citlivější notu. Arthur proto v pohodě sbírá čtyři hvězdy. Všechny palce nahoru!

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace