Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Anihilace | Annihilation | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.02.2018
CZ premiéra: nestanovena
režie: Alex Garland
hrají: Natalie Portman, Oscar Isaac, Jennifer Jason Leigh, Tessa Thompson, Gina Rodriguez

Anihilace: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Pěkně nám to vetřelčí, ta upoutávka. Anihilace je pořád projekt velmi slibný, a to i ve finiši své trailerové kampaně, která má tři dominanty: Jednak Natalii Portman, které sice bouchačku moc neuvěříte, ale jinak zvládne odtáhnout i velký trikový projekt, protože si své filmy pečlivě vybírá a ještě se neokoukala, ani za těch několik dekád. Pak nezvyklé nazelenalé ladění, které může lehce koketovat s brčálovým blivajzem, ale zároveň dává filmu patinu něčeho dosud neviděného. A zatřetí samozřejmě originální sci-fi zápletku, která je stále lákavě tajnosnubná... i když nám na konci poněkud vetřelčí. 

Anihilace: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Vypadá to zatraceně dobře. Hlavně film samotný. Příznakem toho, že jsou tady věci na té správné cestě, je paradoxně skutečnost, že jsem chtěl po celou dobu jejího trvání upoutávku vypnout. Abych si nezkazil film samotný. Ne že by šlo o stoprocentně spoileroidní ukázku, když ale víte, že před vámi nový ambiciózní sci-fi projekt rozprostírá tak vykutálený a odvážný tvůrce, jakým Alex Garland nepochybně je, byla by škoda si nechat ten filmový zážitek jen tak zrakvit. Atmoška na maximu, herecká výzva veliká, výtvarné řešení neokoukané a trikové podání levné, leč stále efektní. Podívaná podnětná? Snad ano! 

Anihilace: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Knižní Anihilaci neznám, film mě ale zajímá - hlavně proto, že jej režíruje skvělý scenárista a velmi schopný realizátor Alex Garland. V tandemu s Danny Boylem zmákl mistrovské dílo, ve svém režijním debutu Ex Machina ale taky obstál nadstandardně - a když se díváte na jeho novinku, zdá se, že všechny parametry dosavadní tvorby sedí. Poměrně skromně koncipovaná látka bude znovu pracovat se zažitými sci-fi mechanismy, ovšem v nečekaném kontextu a s hlavou otevřenou vstříc řešením, která nejsou úplně hollywoodsky prvoplánová. V tomhle teaseru to platí hlavně co se týče výtvarného pojetí a vizuální stránky, snad to pomůže i kvalitám výsledného snímku.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace