Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Akta X: Chci uvěřit | The X-Files: I Want to Believe | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 25.07.2008
CZ premiéra: 24.07.2008
režie: Chris Carter
hrají: David Duchovny, Gillian Anderson, Billy Connolly, Xzibit, Amanda Peet

Akta X: Chci uvěřit: Trailer
HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Konečně bez ruštiny a s "Paulem Greengrassem" v plném hereckém rozpuku (dokonce mu z vočí crčí krev :-). Mulder se Scullyovou při svém honu za paranormálními jevy naráží na zvlášť zapeklitý případ. Tajemné síly jsou tajemnější, zima studenější, tma znepokojivější. Tak to má být. Podle trailerů bych Akta X zařadil po bok Sexu ve městě. Nechytejte se za hlavu - z první vody, bez znalosti rusovlásky a jejího hloubavého přítele, to vypadá na zaměnitelnou pátračku, jen s odpudivějšími obličeji, do níž někdo nafutroval zatraceně mnoho trailerové energie. Příběh (nebo spíš případ) se nemění v podmanivé otazníky, jejichž vyluštění prostě musíte znát... je to jen řemeslně velmi dobře zpracované vítání starých známých hrdinů, kteří svým divákům nabídnou přesně to, o co je zájem. Ale nové duše v publiku? Ty se těžko chytnou, když Mulder se Scullyovou v podstatě jen občas proběhnou okolo. Je to dobře nebo špatně? Koho tenhle dotaz zajímá? První Akta X a nejnověji Sex ve městě ukázali, že seriálová komunita je věrná a že jí nedělá problém odlepit se od sedačky a jít dřepět jednou za rok i do multiplexu. Trailer jí určitě dodá na elánu, takže proč se ptát.

Akta X: Chci uvěřit: Teaser
HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Asi jsem byl hodně naivní, když jsem si myslel, že na nás Mulder se Scullyovou vyběhnou v nějaké překvapivé ukázce. Vytasit se s teaserem, který se shoduje s materiálem, jenž utekl v pirátské kvalitě na net už před pár týdny, to mi přijde podivné řešení. Proč tolik otáleli? Proč odkládali? Čekalo se snad na oficiální název, jehož český ekvivalent se leckomu nezamlouvá? Nebo se prostě chtěli svézt po letních hitech? Kdo ví. Teaser je na každý pád docela milým řemeslným příspěvkem, který netlačí ani tak na vtíravou „iksáckou“ atmosféru - vždyť hlavní motiv tu ani nevyzní naplno -, jako spíš na vypjatý skřekot, jekot, hukot, tlukot a prchot (já vím, že to slovo neexistuje, ale hodilo se :-), nařezaný pěkně natvrdo přes chorály. Můžete remcat, že si je produkce vytáhla z katalogu jako omletou hudební podporu, že prostě sáhla po doprovodu č.114, který je naoko k nerozeznání od spousty jiných pecek s burácejícím sborem... ale co na tom, když to jednoduše sedí a teaser díky tomu z nula informací nasbírá když ne 100%, tak alespoň 80% vnitřního napětí. Na první rande to stačí.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace