Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zahulíme, uvidíme 3 | A Very Harold & Kumar Christmas | 2011
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 04.11.2011
CZ premiéra: nestanovena
režie: Todd Strauss-Schulson
hrají: John Cho, Kal Penn, Danny Trejo, Danneel Harris, Paula Garcés

Zahulíme, uvidíme 3: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Harold a Kumar jsou sympaťáci, kteří si naše srdce získali v zábavné jedničce Zahulíme uvidíme a svým charismatem zvládli utáhnout i výrazně slabší dvojku. Kam se zařadí jejich třetí film, to si zatím nedovolíme odhadovat, každopádně potenciálu na politicky nekorektní hodinku a půl tu najdeme docela dost. Sestřelení Santa Clause i stylový klub vedený Ježíšem Kristem známe už z minula, stejně jako utahování si z 3Dčka. I tak ale necenzurovaná upoutávka nabízí dostatek novinek v čele s nezletilou drogovou závislačkou, Neilem Patrickem Harrisem, jenž je opět urvaný ze řetězu, polonahými jeptiškami a partičkou nebezpečných kněží. Dohromady se sice nic moc nového nedozvíme, tempo je však dostatečně zběsilé na to, aby tenhle fakt člověk přehlédl a charisma ústřední dvojice pořád funguje na jedničku. Jestli to bude návrat ke kvalitě prvního dílu nebo budeme pokračovat v ústupu ze slávy, zjistíme až v kině. Zatím to ale vypadá na sympatickou jízdu.

Zahulíme, uvidíme 3: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
st39.6

Zhulení osedlali leoparda, jen aby se dostali do White Castleu pro svůj oblíbený burger, pak utekli z Guantanama. Je tedy naprosto logické, že vyústění téhle intelektuálně podnětné trilogie musí obsahovat vraždu Santa Clause, kalbu s Ježíšem a samozřejmě 3D. Harold a Kumar na absurdnosti neubírají, což je sakra dobře, protože tahle ukázka díky zhuleneckým epizodkám plným průšvihů metá jeden parádní fórek za druhým. A stále to funguje. Jediný problém představuje nováček v sérii. Říká se mu 3D a když tvůrci polovinu filmů točí jen proto, aby se s ním vyblbli, většinou to končí solidním fiaskem. Harold a Kumar tím očividně budou trpět hodně, dobrá polovina traileru je totiž zaměřená na to, jak všechno bude 3D, jak na vás budou vyskakovat vyražené zuby a ukazováčky prodejců 3D televizorů a jak to všechno bude vypadat cool. Což samozřejmě není pravda. Už teď je 3D složka filmu naprosto neuvěřitelně otravná a fakt, že si z ní občas tvůrci utahují, bohužel moc nepomáhá. Tak doufejme, že už Todd Strauss-Schulson v jinak parádním traileru prozradil všechna svá "3D esa" a že film jako takový bude spíš o huličských průšvizích našeho oblíbeného dua, než o předmětech vyskakujících vstříc naší mozkovně.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace