Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
65 | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 17.03.2023
CZ premiéra: 16.03.2023
režie: Scott Beck, Bryan Woods
hrají: Adam Driver, Ariana Greenblatt, Chloe Coleman

65: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Studio Sony se s tím nepárá a závěrečným Super Bowl spotem se snaží zvrátit nemilé kasovní vyhlídky neoriginálního akčního béčka s áčkovým rozpočtem. To se jim pravděpodobně nepovede a 65 bude propadák. Materiál prezentovaný v trailerech a spotech mě však docela baví a kvituji s povděkem, že v době mocných franšíz a sázek na jistotu nějaký blázen odmávne 90 melounů pro sci-fi naháněnou s krvelačnými dinosaury. Navíc mám pocit, že triková stránka nebude žádný velký průšvih, protože ostré tesáky prehistorických predátorů nepůsobí na první dobrou jako z dílny pochybné VFX dílny někde ve Vancouveru. Doufejme tedy, že slušné upoutávky výjimečně nelžou a z pětašedesátky nevznikne další směšný maglajz à la Lovci dinosaurů. Ta šance je pořád docela vysoká.

 

65: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jurský svět vs. Po zániku Země. A taky trochu invertovaná Planeta opic, která vám akorát naservíruje dinosaury jako zubatou atrakci. Tož ten koncept by mě i bavil. Zvlášť když bych věděl, že kusadla přerostlých ještěrek budou hezky vypadat, do hlavní role se povede ulovit charismatického Adama Drivera a ten bude většinu času třímat krochnu přes půlku plátna. Jenže to jsou asi spíš jen sliby, co vás mají namotat. Výsledek bohužel evokuje spíš Válku zítřka a další předražené popcornovky, které byly nakonec hloupé a nedomrlé, což mimochodem na vrub téhle pětašedesátky naznačují i zákulisní zkazky a střípky z testovacích projekcí. Takže předražená blátotlačka? Snad ne. Pravdu se ale dozvíme nakonec o měsíc dřív, už v půlce března. 

65: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Od scenáristů Tichého místa přichází nová sci-fi, která moc tichá nebude. Zato se v ní bude Adam Driver vláčet močály a pobíhat v lese na cizí planetě plné emzáků, kde taky bude malá holka, a on ji nejspíš bude muset chránit. Koncept moc originální není a provedení pak v ukázce vypadá navíc vcelku béčkově. Přidejte fakt, že Driver se do těchhle akčních kousků moc nehodí, ostatně už ve Star Wars kvůli tomu bizarně vyčníval, a máte film, který může dopadnout fakt všelijak, většinou ale ne moc dobře. Vlastně mi to připomíná děsivý Chaos Walking s Tomem Hollandem, akorát tohle má možná o něco lepší triky. Ale třeba se pletu, a ve finále to bude příjemná jednohubka. Kdo ví, traileru ale víc jak 3* nedám.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace