Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
30 minut nebo méně | 30 Minutes or Less | 2011
csfd  imdb
US premiéra: 12.08.2011
CZ premiéra: nestanovena
režie: Ruben Fleischer
hrají: Jesse Eisenberg, Danny McBride, Aziz Ansari, Michael Pena, Fred Ward

30 minut nebo méně: Necenzurovaný TV trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
st39.6

Podle standardních trailerových měřítek by tahle ukázka moc hvězdiček dostat neměla. Žádný úvod do děje, žádná představovačka, dokonce tu chybí i ten nejmenší náznak gradace. Kdyby ale nejnovější dvouminutovka byla jediným propagačním videem 30 Minutes or Less, byl bych producentům neskutečně vděčný. Proč? Dozvěděl jsem se to nejdůležitější, tedy že humor ve filmu šlape jak prostitutka v nejlepších letech. Nic víc k tomu, abych začal po kapsách lovit peníze na vstupné, nepotřebuji. Samozřejmě je v tom jeden drobný háček. Pořád totiž hrozí, že tvůrci veškerou zásobu humoru vyplýtvali v trailerové kampani a že se v kinech mezi jednotlivými fórky budeme akorát nudit. Ale tomu se mi nechce věřit, dvouminutový gag reel mě stačil rozesmát hned několikrát, a to jsem s kamennou tváří odcházel z Prince a pruďase, z Paula, i ze Zkažené úči. 30 Minutes or Less vypadá jako jeden z těch filmů, na který se moje bránice může spolehnout. Což vzhledem k příslušnosti ke komediálnímu žánru naprosto stačí, ne?

30 minut nebo méně: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Tvůrci akční komedie 30 Minutes or Less to v kinech úplně snadné mít nebudou. Režisér Ruben Fleischer ještě není taková hvězda, aby jeho jméno lákalo diváky, a před kamerou se pohybují spíše lidé z kategorie "odkud ho sakra jenom znám". Žádná velká comicsová předloha, žádný megarozpočet, prostě nic. Tenhle film bude pravděpodobně spoléhat na dvě věci - na šeptandu a na své kvality. U Zombielandu to fungovalo, tak snad to zabere i teď. Necenzurovaný trailer naznačuje, že v kině bychom se nudit nemuseli, ale popravdě by to k opravdovému těšení chtělo trošku víc. Danny McBride sice hláškuje podobně jako v Princovi a Pruďasovi, Jesse Eisenberg je sympaticky zmatený a je to dostatek vulgárních a přitom vtipných situací pro slušnou komedii i solidní množství přestřelek a honiček na akční film. Ale přeci jenom by to chtělo trošku přitlačit v obojím, aby si člověk zapsal tuhle záležitost do kalendáře a začal se vyloženě těšit. Trailer je na slabší čtyři, pořád mám ale tak trochu pocit, že konkurence tuhle sympaticky vypadající podívanou zašlape do země.

30 minut nebo méně: Necenzurovaný teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Bohužel. Ani po pátém podívání se na čtyři hvězdy nevyhrabu. 30 Minutes or Less je druhý film režiséra Zombielandu, je tedy slušná šance, že v kinech nakonec nezklame. První trailer ale i přes slušivé eRko sází na špatné karty. Tři větší scény pro Azize Ansariho nebyl příliš dobrý nápad, a ačkoliv v každé z nich vytáhne jeden dobrý fór, dostává se k němu až příliš dlouho. To celou upoutávku bolestivě brzdí, a do nadprůměru ji pak nestíhá vyšoupnout ani výborný akční minisestřih, ani jako vždy geniální Danny McBride. Tomu totiž stačí jedna hláška v cool póze a pošle veškeré Ansariho klábosení do věčných lovišť. 30 Minutes or Less se každopádně stihne předvést jako zábavná a lehce akční podívaná (už teď je jasné, že moc závodění a výbuchů se nedočkáme), jež by z obsazení měla vytáhnout ty lepší hláškařské schopnosti. Minimálně z Eisenberga a již zmíněného McBridea, který by prostě měl alespoň cameo v každé eRkové komedii.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace