Zrození planety opic

Rise of the Planet of the Apes

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (29)
Plakát k filmu Zrození planety opic

Zrození planety opic /2011

Režie: Rupert Wyatt

Hrají: James Franco, Tom Felton, Freida Pinto, Andy Serkis, Brian Cox

Česká premiéra: 11.8.2011

USA premiéra: 5.8.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zrození planety opic

V kostce: "Caesar je výsledkem nepodařeného experimentu, který měl být revolucí v medicíně. Doktor Will Rodman ho měl utratit, místo toho si ho však odnesl domů a brzy zjistil, jaká to byla chyba. Caesar je totiž chytřejší než obyčejné opice a brzy se mu přestává líbit, že se s ním zachází jako se zvířetem. Zrození planety opic je na letní blockbuster překvapivě chytrý a seriózní film, ve kterém vás sice nečeká žádná velká akce, ale napětí je tu dost. A trikové opice jsou boží. Pokud už letos máte plné zuby robotů a kouzelníků, Zrození planety opic by se vám mělo líbit. "

Galerie obrázků filmu Zrození planety opic


Recenze filmu Zrození planety opic

Je pravidlem, že filmové léto je čas, kdy do kin přicházejí epické fláky za stovky milionů dolarů. Pokud vám nekryjí záda roboti, comicsové předlohy, kouzelníci nebo supervýpravné sci-fi, jednoduše nemáte šanci. Letošní rok je co do epičnosti opravdu hodně nabouchaný. Transformeři zničili Chicago, Harry Potter zdemoloval Bradavice, Captain America porazil nacisty a na divokém západě si to rozdají Kovbojové a vetřelci. Vypadalo to, že v téhle konkurenci nemůže film, jehož hlavním trumfem budou...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zrození planety opic


DVD a Blu-ray filmu Zrození planety opic

Zatím nevyšlo.


Související články

20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
15.3.2017 23:00 Batman a Sebevražedný oddíl hledají scenáristy Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
1.3.2017 07:51 Téma: Jackie Chan: Americký sen o čtyřech dějstvích Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Planeta opic je legenda, její pokračování jí však trochu jméno pokazily. Před pár lety se Tim Burton pokusil opičáky znovu oživit, ale zůstalo jen u jednoho dílu, příští rok však inteligentní gorily a šimpanzi dostanou další šanci. A podíváme se na úplný začátek. Rise of the Apes bude vyprávět o skupině vědců, kteří si hrají s genetikou a s opičáky. Díky tomu se jim podaří výrazně zvýšit inteligenci zvířat, která se obyčejně v zoo akorát škrábou na zadku a cpou banány. Bohužel s vysokou inteligencí přichází i vysoké ambice a vědátoři na vlastní kůži zjistí, že být zavřený v budově s partou chytrých a ke všemu odhodlaných opic není žádná sranda a pokud něco fofrem neudělají, bude se přepisovat pořadí nejinteligentnějších a nejsilnějších živočišných druhů na Zemi. Herecké obsazení vypadá docela zajímavě, ale režisér Wyatt za sebou má jen průměrné vězeňské drama The Escapist, tak uvidíme, jestli se mu napodruhé povede lépe.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.