Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (24)
Plakát k filmu Zrcadla

Zrcadla /2008

Režie: Alexandre Aja

Hrají: Kiefer Sutherland, Paula Patton, Amy Smart, Jason Flemyng, Julian Glover

Česká premiéra: 9.10.2008

USA premiéra: 15.8.2008

Na DVD od: 16.3.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zrcadla

V kostce: "Průměrný horor, ve kterém se Kiefer Sutherland musí postavit zlu skrytému za zrcadly. Absolutně nenápaditý scénář a příliš dlouhá stopáž jsou pro film velmi zásadní problém a i když se režisér Alexandre Aja snaží a servíruje před diváka pár hodně dobře natočených a někdy i poměrně dost drsných scén, do nadprůměru film nedotlačil. "

Galerie obrázků filmu Zrcadla


Recenze filmu Zrcadla

Kiefer Sutherland si sice už odsloužil šest sezón v televizní akci 24 hodin, ale dostat se zpátky na plátna kin mu stále jaksi nejde. Ačkoliv si jako Jack Bauer telefonuje s prezidentem, likviduje teroristy a John Rambo si k němu chodí půjčovat náboje, v přítmí kinosálu Sutherland zkrátka netáhne. U hororu Zrcadla se však mohl opřít o talent francouzského řezníka jménem Alexandre Aja, jehož remake Hory mají oči nám udělal v redakci před dvěma lety velkou radost. Zrcadla jsou na tom bohužel o ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zrcadla


DVD a Blu-ray filmu Zrcadla

Zatím nevyšlo.


Související články

29.8.2016 14:01 S kým se porve Flash? Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
2.5.2014 10:04 10 filmů, které letos nesmíte minout Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
14.3.2012 08:55 Asijští upíři dostanou po tlamě Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
1.1.2012 18:00 10 nejočekávanějších filmů roku 2012 Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
13.12.2011 21:54 Televizní Tipy 13.12. - 19.12.2011 a MZ Talk Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Kiefer Sutherland se sice během posledních několika let díky seriálu 24 hodin dostal až na pozici televizní superhvězdy, ale ve filmu už to tak slavné není. Kvůli seriálu si musí Sutherland dobře vybírat, v čem si zahraje a bohužel má trošku smůlu. Strážce i Zloděj životů byly docela propadáky, i když na Sutherlandův výkon si nikdo nikdy moc nestěžoval. V Mirrors si zahraje bývalého policistu Bena Carsona, který dnes pracuje jako ochranka v obchoďáku plném podivných zrcadel. Ne že by v nich člověk nebyl vidět, ale když se do nich zadívá, něco se s ním stane. Něco, co není ani trošku pěkné. Mirrors je remake korejského psychologického hororu, ale tentokrát si z předělávek asijských filmů nebudeme dělat srandu. Za kameru se totiž postaví Alexandre Aja, jehož Hory mají oči jsou jedním z nejzajímavějších hororů posledních let. Tentokrát se však Aja bude muset obejít bez zmutovaných vidláků. Mirrors bude mnohem víc stát na hercích. Sutherland má s hororovým žánrem své zkušenosti (Smrtihlav, Hráči se smrtí) a k ruce bude mít dvě herečky, které sice asi nikdy Oscara nezískají, ale o přízeň mužské části publika se bát nemusí. Doufejme, že Mirrors neskončí jen jako další zbytečná předělávka. Byla by to velká škoda nejen pro Sutherlanda a pro Aju, ale hlavně pro nás.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.