Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Zrádce

Zrádce /2008

Režie: Jeffrey Nachmanoff

Hrají: Don Cheadle, Guy Pearce, Neal McDonough, Jeff Daniels, Archie Panjabi

Česká premiéra: 22.1.2009

USA premiéra: 27.8.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zrádce

V kostce: "Zrádce pro svou zemi nebo pro svou víru? Paradox, který musí tajný agent Don Cheadle vyřešit než z něj FBI i teroristé nadělají karbanátky. Stačí jeden krok špatným směrem a je to jeden proti všem... Napínavý, ale očekávatelný thriller, který si bere na paškál stále ožehavé a aktuální téma terorismu. Slušné herecké výkony neurazí, scénář připomene jiné (lepší) filmy. Celkově vzato neurážející standard. Je to dost za jeden lístek do kina?"

Galerie obrázků filmu Zrádce


Recenze filmu Zrádce

Problém terorismu je pro Ameriku proslulou osinou v zadku. Přestože už není takové dusno jako po událostech roku 2001, hrdý zámořský národ stále vyjadřuje neustálou potřebu se za tématem ohlížet. Film je pro tenhle případ ideální prostředek. Nejenže umožňuje reprodukovat paměti a posilovat sebelítost, ale zvládne i pravý opak - nastínit hypotetické scénáře, kde se vše v dobré obrátí. Scénáře, kde se dají nakopat zadky fiktivním článkům organizovaného zločineckého řetězce nohama hrdých americk...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zrádce


DVD a Blu-ray filmu Zrádce

Zatím nevyšlo.


Související články

8.11.2016 14:41 Soutěž o lístky na předpremiéru Snowdena Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
10.1.2016 12:33 Víkendový výplach #331 o V hlavě a Damonovi Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
15.11.2013 10:00 Téma: 7 věcí, které nám odhalil teaser Kapitána Ameriky 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
16.8.2013 18:16 Aronofsky míří mezi špióny Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
9.2.2013 13:31 Bondovi parťáci v dalším špionážním fláku Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Don Cheadle a Guy Pearce jsou herci v nevděčné pozici. Málokdy hrají ve špatných filmech, jejich výkony jsou prakticky vždy chváleny, ale diváky do kina jejich jméno nepřitáhne. Traitor na situaci asi nic nezmění, ale na druhou stranu spolupráce téhle dvojice by nemusela být vůbec špatná. Hlavním hrdinou je agent FBI, který už nějaký ten pátek pracuje v hlubokém utajení v teroristické buňce. A bohužel pro něj ho jeho nadřízení shodou okolností zařadí na špatnou stranu barikády. A když má člověk na krku jak tajné agenty, tak i všehoschopné teroristy, může snadno ztratit nervy. Cheadle a Pearce v hlavních rolích naznačují, že Traitor nebude akční béčko, ale spíš psychologický thriller postavený na scénáři a hercích. Trošku překvapivé však je, že nápad na film vzešel z hlavy Steva Martina. Díky tomu je logické, že fanoušek chytrých thrillerů je trošku nervózní, když ví, že zrovna tenhle začal svou cestu na svět v hlavě člověka, jehož posledním hitem byl Růžový panter. Režisér Jeffrey Nachmanoff se také zatím pod nic významného nepodepsal, takže nezbývá než doufat, že tu to zajímavé herecké obsazení není jen náhodou.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.