Zpívej

Sing

Plakát k filmu Zpívej

Zpívej /2016

Režie: Garth Jennings

Hrají: Matthew McConaughey, Scarlett Johansson, Reese Witherspoon, Taron Egerton, Seth MacFarlane

Česká premiéra: 22.12.2016

USA premiéra: 25.12.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (19)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (3)

Vánoční hudební trailer

Zpívej: Vánoční hudební trailer Zpívej: Vánoční hudební trailer Zpívej: Vánoční hudební trailer

Nehraju si na žádného arbitra filmového vkusu, ale tohle je naprostá sra*ka a nebudu se s vámi hádat. Argumentujte si dětmi jak chcete, mně je z toho zle. Škaredá kreslená zvířátka jezdí po ledě a v pozadí hraje melodie jistě americké koledy. Ještě škareději nakreslené prase spustí hudební rebélii a z reproduktorů se začne ozývat jeho dance/techno/cotodopr remix vánočního hitu. Hloupá zvířátka se přizpůsobí a začnou jezdit po ledě jinak. Tento Holiday Special trailer prostě posichroval, že ještě dobře 10 let nechci dítě. Ta možnost, že bych byl nucen jít na něco podobného do kina (a ještě za to platit), je až příliš reálná. To už raději Sammyho dobrodružství 3.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (20)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (3)

Trailer 2

Zpívej: Trailer 2 Zpívej: Trailer 2 Zpívej: Trailer 2

Mně to vlastně přijde fajn. Vidět to sice nepotřebuju a Zootropolis je ve všech ohledech jinde, ale jako rodinná oddechovka je Zpívej naprosto adekvátní. V Illumination Entertainment začínají mít na podobné filmy patent (viz hitoví Mazlíčci) a lidé na ně očividně slyší, takže bych se vůbec nedivil, kdyby z toho byl další neškodný megahit. No a co samotný trailer? Ten překvapí hlavně délkou a tím, jak dobře s ní pracuje. Ty čtyři minuty ani moc nedrhnou a budují svět, ve kterém se kdekdo rád zastaví, i tady proto zvedám palec opatrně nahoru. Kdyby na Zpívej vyrazil někdo z mého okolí, ani na něj nekoukám skrz prsty. Což vzhledem k proklínaným výletům na Mimoně, Padesát odstínů šedi nebo české "komedie" rozhodně není málo!


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (19)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (1)

Trailer

Zpívej: Trailer Zpívej: Trailer Zpívej: Trailer

Matthew McConaughey na sobě strašně makal, aby se stal dost možná nejrespektovanějším hercem současnosti. Uzmul Oscara, zapsal se do dějin svojí parádní kreací v Temném případu, odtáhl geniální Interstellar a pak... pak nadaboval x animáků! U Kuba bych to ještě pochopil, protože jde o stylovku inspirovanou Asií, že ale bude dabovat koalu, co sní o návratu na výsluní, kočíruje lokální superstar a motá se mezi zvířecími zoufalci, co chtějí být novou Anetou Langerovou, to bych vážně nečekal. Tvůrci Mimoňů ale nehledají složité receptury k úspěchu, prostě spojí roztomilost, písničky, skeče a pestrobarevnou výtvarnou stránku v jednu feel-good rodinnou výplachovku. A zase jim to určitě klapne.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (18)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (0)

Teaser

Zpívej: Teaser Zpívej: Teaser Zpívej: Teaser

Na tohle jsem už vážně trochu starej. Ale studio stojící za megahity Já, padouch nebo Mimoni evidentně necílí na mě - a nikdy ani necílilo. Proto může servírovat další rozverný animák, co je obchodně moc chytře vymyšlený: Pestrobarevná variace na Superstar může prodat víc cédéček s přezpívanými peckami z hitparád než Chipmunkové, do toho se to bude všechno rozvěrně vrtět, hláškovat hlasy hollywoodské elity a koulit oči tak, aby se figurky dobře prodávaly nejen v rámci kindervajíček. Mě to ale bohapustě nudí, mňo.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.