Zootropolis: Město zvířat

Zootopia

Plakát k filmu Zootropolis: Město zvířat

Zootropolis: Město zvířat /2016

Režie: Byron Howard, Rich Moore

Hrají: Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Alan Tudyk, Shakira, Idris Elba

Česká premiéra: 3.3.2016

USA premiéra: 4.3.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (51)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (13)

Trailer

Zootropolis: Město zvířat: Trailer Zootropolis: Město zvířat: Trailer Zootropolis: Město zvířat: Trailer

Holt už to tak chodí, že po superoriginálním teaseru, který vás může bavit zas a pořád dokola, přijde upoutávka mnohe rutinnější. Vlastně taková tuctovka. Ale stává se to. A stalo se to i tentokrát - i když Zootropolis pořád vypadá jako jeden z těch zábavnějších a spíš svěžích animáků jarní nabídky, zároveň ale nepřekračuje stín profesionálního rodinného standardu, co vlastně ničím moc nepřekvapí. Jasně, postavičky jsou to roztomilé a jejich pestrost umožní spoustu hravosti a kreativity. Ale dokupy pobíhají vlastně jen v dalším zaměnitelném áčkovém animáku, kde se na sebe srandovně řehní spousta chlupáčů.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (93)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (17)

Teaser

Zootropolis: Město zvířat: Teaser Zootropolis: Město zvířat: Teaser Zootropolis: Město zvířat: Teaser

Ohromně nápadité a zábavné! Někdo u Disneyho pochopil, že přes klasický teaser cesta nepovede, a tak vzal pravděpodobně nejlepší scénu filmu a udělal upoutávku z ní. Je to trochu nefér? Rozhodně, zbytek filmu totiž logicky nebude mít boží lenochodí humor. Divit se tomu ale nemůžeme, protože je tenhle (skoro)kraťas excelentní a bude se po internetu šířit daleko lépe než změť záběrů ze zvířecí detektivky. Nezbývá tedy než doufat, že Zootropolis nedopadne nejhůř. Že tu máme jen letmou ukázku toho, čeho jsou autoři schopní, a ne výjimečný highlight. Tohle chce totiž člověk poslat všem známým a dát si vícero zhlédnutí, což je u traileru dost vzácný - a po zásluze pětihvědičkový - případ.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.