Zombieland

Zombieland

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (44)
Plakát k filmu Zombieland

Zombieland /2009

Režie: Ruben Fleischer

Hrají: Jesse Eisenberg, Amber Heard, Emma Stone, Abigail Breslin, Woody Harrelson

Česká premiéra: 3.12.2009

USA premiéra: 2.10.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zombieland

V kostce: "Filmová odpočívárna, kterou je třeba si hýčkat. Parta nesourodých postav se během zombie apokalypsy snaží přežít. Otřepaná premisa, neotřepané provedení a pecka roztomilejší než plyšový Ewok. Omluvte dojatý verdikt, jsem z toho filmu trochu naměkko. "

Galerie obrázků filmu Zombieland


Recenze filmu Zombieland

Tenhle film nás má na lopatě. A navíc si to plně uvědomuje. Ne že by měl debutující Ruben Fleischer tolik sebevědomí, ale jednoduše točí to, co ho baví. Zombie apokalypsa je sice plná krví zbrocených sexbomb, které vytrhávají slezinu z těl kancelářských tlouštíků (aneb "jsi k nakousnutí" naruby), ale větší pohodu, než tady jste už dlouho nezažili. Rychle totiž pochopíte, že hrdinové si zombie apokalypsu vyloženě užívají. Alespoň to platí pro Columbuse a Tallahasseeho, a než vás to napadne - m...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zombieland


DVD a Blu-ray filmu Zombieland

Zatím nevyšlo.


Související články

4.1.2017 12:55 Kdy dorazí Han Solo? Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
14.12.2016 13:16 Doktor Jekyll to rozjede Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
30.8.2016 18:35 Scenáristé Deadpoola chystají další nářez Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
17.9.2015 13:41 Neeson a trochu jiná pomsta Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
5.12.2014 21:43 Deadpool má zelenou Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Zombie filmů existuje nepočítaně, hororových komedií by se taky pár našlo a hororových zombie komedií je na světě také dost. Někdo si ale myslí, že jde stále o nedostatečně využitou žánrovou kombinaci. Tím někým je režisér Ruben Fleischer, jenž zatím pracoval jen pro televizi a s velkým filmem zásadní zkušenosti dosud nemá. Přesto si do svého celovečerního debutu sehnal poměrně slušné obsazení v čele s herečkami, které možná nepatří mezi špičku, ale vynahrazují to jinak. No a pak tu je ještě Wood Harrelson a Abigail Breslin. Děj Zombielandu by se měl odehrávat ve zdecimovaném světě, kde mrtví vstali ze svých hrobů a začali žrát mozky živých. A tady se pohybuje chlapík, o němž se mluví jako o „nejnebezpečnějším muži na zemi.“ Jeho aktuálním úkolem je dovést skupinu přeživších do bezpečí a zajistit, aby si nemrtváci nepochutnali na jejich játrech. Co z toho vzejde napoví až trailer. Může jít o drsný horor s kapkou černého humoru, regulérní srandu nebo kombinaci obojího. Soumrak mrtvých Edgara Wrighta však ukázal, že spojení humoru, zombie a vyhřezlých střev může dopadnout zatraceně dobře.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.