Zohan: Krycí jméno Kadeřník

You Don´t Mess with the Zohan

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (31)
Plakát k filmu Zohan: Krycí jméno Kadeřník

Zohan: Krycí jméno Kadeřník /2008

Režie: Dennis Dugan

Hrají: Adam Sandler, Rob Schneider, Mariah Carey, Henry Winkler, John Farley

Česká premiéra: 28.8.2008

USA premiéra: 6.6.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zohan: Krycí jméno Kadeřník

V kostce: "Izraelský bijec teroristů Zohan si jede do USA splnit svůj velký sen: stát se kadeřníkem. Uspěje? Chvílemi to bude o fous… nebo spíš o chlup. Adam Sandler je po sérii matných komediálních hrdinů opět na koni a vytváří jednu ze svých nejvtipnějších postav. Marná sláva, Judd Apatow je strůjcem těch nej komedií, jaké byly za poslední dva roky v kinech k mání. Zohan: Krycí jméno Kadeřník v téhle jízdě pokračuje. "

Galerie obrázků filmu Zohan: Krycí jméno Kadeřník


Recenze filmu Zohan: Krycí jméno Kadeřník

Obávám se, že redakce si pro sepsání recenze na ujetou komedii Zohan: Krycí jméno Kadeřník vybrala zcela nevhodného autora. Pokud hledáte tzv. objektivní recenzi – což je v žánru komedie tak jako tak ekvivalent hranatého kruhu – asi budete muset hledat někde jinde. Netajím se tím, že mi jde podpásový humor sandlerovek, schneiderovek, členů Fratpacku a Saturday Night Live celkem k duhu, místy i k pleti. Po dni stráveném před monitorem počítače na mě nekladou žádné nezvladatelné intelektuální n...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zohan: Krycí jméno Kadeřník


DVD a Blu-ray filmu Zohan: Krycí jméno Kadeřník

Zatím nevyšlo.


Související články

21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
17.3.2017 09:45 Venom míří do kin! Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
14.3.2017 13:00 Kdo natočí druhého Supermana? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
9.3.2017 09:29 Wolverine za volantem Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Adam Sandler se už několik let drží na komediální špici. Každý rok přijde s jedním filmem, vydělá miliony, naštve milovníky umění a sem tam se objeví v nějaké nezávislé produkci, kde světu ukáže, že herecky zvládne i vážnější polohy. Každopádně komedie byly, jsou a nejspíš i budou tím, co jeho kariéru žene dopředu. Tentokrát však možná Sandler malinko riskuje. V You Don`t Mess with the Zohan si zahraje izraelského tajného agenta, který je už unavený z neustálých bojů s teroristy a rád by změnil povolání. Když ale člověk neumí nic jiného než zabíjet, hledá práci dost těžko. Zohan má ale jasno. Chce být kadeřníkem. Inkognito se tedy vydává do Ameriky splnit si vlastní sen. Nápad je to rozhodně originální, ale na druhou stranu možná až příliš bizarní na to, aby přilákal diváky do kin. Sandler se samozřejmě obklopil svými hereckými kamarády a za kameru se usadil Dennis Dugan, jenž je zodpovědný za Když si Chuck bral Larryho nebo Velkého tátu a pod scénářem je mimo jiné podepsaný i Judd Apatow, avšak těžko říct, jestli to tentokrát bude stačit. Sandlerova komediální pozice je natolik silná, že si nějaký ten herecký omyl dovolit může, ale byla by velká škoda, kdyby You Don`t Mess With the Zohan skončilo stejně jako propadák Malý Nicky. Uvidíme v létě.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.