Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Znovu 17

Znovu 17 /2008

Režie: Burr Steers

Hrají: Zac Efron, Matthew Perry, Michelle Trachtenberg, Leslie Mann

Česká premiéra: 7.5.2009

USA premiéra: 17.4.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Znovu 17

V kostce: "Chandler nám omládl. Aneb Matthew Perry se nachází v nedobré životní fázi... a vykoupení mu má přinést to, že se vrátí do středoškolských let. A ne nějak obyčejně: Změní se totiž v Zaca Efrona. Neurážející žánrová hra na jistotu, která snad ani nechce ničím překvapit, ukazuje snesitelného idola z Muzikálu ze střední a komediální klídek na nedělní odpoledne."

Galerie obrázků filmu Znovu 17


Recenze filmu Znovu 17

Když se před pár měsíci na internetu objevil falešný plakát na remake Návratu do budoucnosti, tentokrát se Zacem Efronem, všichni se tomu od srdce zasmáli. Hollywoodští producenti ale jak známo smysl pro humor nemají, takže jeden z nich zvedl telefon, slovo dalo slovo a... naštěstí tu máme jen takovou malou kopírku z 21. století. Naštěstí říkám proto, že v letošní záplavě veleprůměrných romantických komedií má tahle teen zábava přeci jenom čestný titul jednookého krále mezi slepými.Jeho rodok...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Znovu 17


DVD a Blu-ray filmu Znovu 17

Zatím nevyšlo.


Související články

4.3.2017 12:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.2.2017 02:00 Patrick Stewart končí jako Profesor X Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
21.2.2017 16:50 První reakce: Wonder Woman Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
21.2.2017 16:00 Nová fotka celého obsazení Vetřelec: Covenant Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
19.2.2017 18:45 Batman, Grey a Wick drží kasu! Verbinski vyhořel Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Nic proti hezounkům, ale čeho je moc, toho je příliš. Zac Efron je přesně ten typ dívčího idolu, který každému chlapovi musí lézt na nervy. Ale co naplat, jeho filmy jsou úspěšné, humbuku je kolem něj pořád stejně, a tak se ho samozřejmě každý vychytralý producent snaží dostat pod své ochranné křídlo. Film s ním pak natočí nějaká oběť, která se zrovna objeví po ruce. V tomhle případě to je Burr Steers, kterého můžete znát leda pokud máte paměť jak slon, poněvadž krom nějakých romantických seriálových blábolů natočil jednu epizodu Weeds. Seventeen Again je pak příběh o muži, kterému jaksi život nevyšel přesně podle představ. Každý večer proto ulehá s touhou být znovu mladý a mít možnost všechny chyby napravit. Když se jednoho dne probudí a v zrcadle se neodráží ten samý zarostlý šmudla, něco je špatně. Vlastně úplně všechno - je mu totiž opět sedmnáct. Každý rozumný člověk by v tento okamžik zapisoval Seventeen Again do seznamu filmů, kterým se má obloukem vyhnout. Jenže to by se v obsazení nesměl objevit Matthew Perry, který přece jen má drobný komediální čich. Tak vyjde to, nebo budeme z kin hromadně utíkat? Zacovi jsme ochotní dát ještě jednu malou šanci, ale to jen za Hairspray. Pokud na nás bude útočit středoškolskými muzikály, nemuseli bychom se premiéry dožít.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.