Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Zmizení

Zmizení /2013

Režie: Dennis Villeneuve

Hrají: Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal, Maria Bello, Viola Davis, Terrence Howard

Česká premiéra: 10.10.2013

USA premiéra: 20.9.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zmizení

V kostce: "Hugh Jackman zjistil, že jeho dcera zmizela a pravděpodobně se stala obětí únosu. Policie rychle dopadla podezřelého, ale detektiv Jake Gyllenhaal z něj nic nedostal a musel ho propustit. Zoufalý otec se tedy rozhodne pro zoufalé řešení. Co když je ale situace trošku jiná, než si myslí? Zmizení je vynikající komorní mrazivý thriller s výborně napsanými a zahranými postavami, který vás v kině doslova vysaje a semele. Skvělá podívaná pro diváky, kterým nevadí pomalejší tempo a raději si vychutnají pořádně hutnou atmosféru. "

Galerie obrázků filmu Zmizení


Recenze filmu Zmizení

Hugh Jackman je Wolverine. Což je sice fajn, ale nejspíš ho to možná i trošku štve. Zahrát si šestkrát (a za rok zase) jednoho z nejoblíbenějších comicsových hrdinů znamená sice víceméně okamžitý vstup mezi největší herecké celebrity, ale on sám by nejspíš radši chodil na Oscary než mezi fanboye na Comic-Con. A detektivka Zmizení, na níž si vylámala zuby elita Hollywoodu, by s tím mohla něco udělat. V zámořských kinech už Jackman řádí pár týdnů a celkem hlasitě se v souvislosti s jeho novinko...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zmizení

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Zmizení

Zatím nevyšlo.


Související články

1.2.2017 16:37 Dennis Villeneuve natočí Dunu Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
21.12.2016 17:00 První fotky z Blade Runnera 2049 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
8.11.2016 14:43 První dojmy: sci-fi Příchozí Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
16.10.2016 12:27 Víkendový výplach #371 o Star Wars a dinosaurech Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
8.10.2016 17:00 Blade Runner se vydá do roku 2049 Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Hugh Jackman ví, že může vždycky hrát Wolverina a dokud bude o tohohle drsňáka zájem, má o práci postaráno. Přesto se snaží objevovat i v jiných filmech. Má za sebou pár průšvihů, pár pecek, prostě jako každý. Ale nějaký sichr by se mu určitě hodil. Thriller Prisoners vypadá minimálně zajímavě. V Hollywoodu už se o něm mluví pěkně dlouho a motala se okolo něho hromada zajímavých lidí, ale režie s nakonec ujme šikovný Kanaďna Dennis Villeneuve. A o čem to celé je? Hlavním hrdinou je obyčejný chlapík, jehož dcera a nejlepší kamarádka zmizely. Policie je bezradná, ale on má tušení, kdo za tím vším vězí. A tak se rozhodne podezřelého přitáhnout k sobě do sklepa a dostat z něj přiznání. Co když má ale nevinného? Herci v dalších rolích jsou hodně zajímaví, takže pokud se povede scénář, můžeme se nejspíš těšit na hodně zajímavý thriller.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.