Zlomené město

Broken City

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Zlomené město

Zlomené město /2013

Režie: Allen Hughes

Hrají: Mark Wahlberg, Russell Crowe, Catherine Zeta-Jones, Barry Pepper, Jeffrey Wright

Česká premiéra: 25.4.2013

USA premiéra: 18.1.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zlomené město

V kostce: "Bývalý policajt Billy Taggart má za úkol zjistit, s kým se schází starostova žena. Brzy ale pochopí, že tady vůbec nejde o nevěru, ale o zatraceně velké peníze a politickou kariéru mnoha lidí. Skvěle obsazenou detektivku sráží do průměru nezajímavá režie a příběh. Wahlberg s Crowem dělají, co mohou, ale tohle je zkrátka příliš dlouhé, tupé a nudné. "

Galerie obrázků filmu Zlomené město


Recenze filmu Zlomené město

Když se ve filmu sejdou Mark Wahlberg a Russell Crowe, člověk tak nějak očekává alespoň standardní zábavu. Zkrátka něco, za co rád obětuje těch pár korun v kině. Jeden má Oscara za Gladiátora a obrovský herecký rejstřík, druhý je momentálně jednou z největších hvězd. Tohle by se zkrátka do průměru mělo dostat bez problémů, i kdyby si Wahlberg s Crowem celou dobu povídali o tom, čím doma myjí záchod. Bohužel se ale tahle představa ukázala jako mylná. Detektivka Zlomené město ještě pár týdnů př...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zlomené město

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Zlomené město

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.3.2017 17:19 První reakce: Atomic Blonde Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 253 příspěvků
2.3.2017 09:33 Butler mezi kouzelníky Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
1.3.2017 07:51 Téma: Jackie Chan: Americký sen o čtyřech dějstvích Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Mark Wahlberg je sice docela prcek, ovšem umí se tvářit dostatečně drsně na to, aby člověka přesvědčil, že není dobrý nápad dělat si z něj dělat srandu. V detektivce Broken City by si měl zahrát bývalého policajta, který je najat na jednu zdánlivě obyčejnou a jednoduchou práci. Má sledovat manželku newyorského starosty a zjistit, jestli před ním náhodou neschovává nějaké ošklivé tajemství. Celý kšeft se však dost zásadně pokazí a hlavní hrdina najednou zjišťuje, že se stal důležitým hráčem v sakra komplikované hře a že jde o mnohem víc než jen o to, co skrývá starostova žena. Broken City se může chlubit opravdu hodně zajímavým obsazením, kde se vedle Wahlberga objeví i Catherine Zeta-Jones nebo Russell Crowe. Za kamerou bude sedět Allen Hughes, poprvé ovšem sám. Se svým bráchou Albertem však natočili třeba Z pekla nebo Knihu přežití a vizuál rozhodně umí, tak snad dostane k ruce i dobrý scénář.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.