Plakát k filmu Zlato

Zlato /2016

Režie: Stephen Gaghan

Hrají: Matthew McConaughey, Bryce Dallas Howard, Édgar Ramirez, Rachael Taylor, Corey Stoll

Česká premiéra: 16.2.2017

USA premiéra: 26.1.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (36)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (2)

Necenzurovaný trailer

Zlato: Necenzurovaný trailer Zlato: Necenzurovaný trailer Zlato: Necenzurovaný trailer

Proč někdo nehlásil, že nás čeká Rachael Taylor ve vířivce?! Tohle vědět, sleduju Zlato daleko bedlivěji, sexbomba z Jessicy Jones ale samozřejmě nespasí všechno. Bez ní je tahle "vyhořelá oscarovka" jen matným pohrobkem jiných filmů (do hlave se dere hlavně Vlk z Wall Street) a něco mi říká, že to McConaugheyho trochu štve. Zlato prostě stejně jako Keatonův Zakladatel nezvládlo oslnit (Rotteny hlásí 3,6/10 po sedmi recenzích) a upadá v zapomnění ještě před premiérou. Nic na tom nezmění ani eRkový trailer, který se celkem vleče a navíc v něm není snad nic eRkového. Snad to Matthew nějak rozdýchá, po Boji za svobodu a Sea of Trees má totiž nejvyšší čas na comeback.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (30)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (2)

Trailer

Zlato: Trailer Zlato: Trailer Zlato: Trailer

Tak dlouho se McConaugheymu pochechtávali, že musí v každém svém filmu vystavovat dokonalé břišní svalstvo, až se tenhle démon rozhodl, že bude ve všem zhnusnělý. Skoro ve všem. Poslední měsíce je to jedna zarostlá, zfetovaná, vyhublá nebo jinak zhuntovaná kreace za druhou, což tentokrát korunuje proplešatělý upocený humusáček, který na sklonku osmdesátek propadne zlaté horečce... a vydělá miliardy! Jak ale víme nejen z Vlka z Wall Street, rychlý a relativně snadný výdělek není bez následků, a tak nás strůjce Syriany a mnoha scénářů Stephen Gaghan (Oscar za Traffic) zve na hodně výstřední retro epopej plnou peněz, hamižnosti a zhýralosti. Může to být dobrý film, traileru k maximální přesvědčivosti ale ještě hodně chybí.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.