Zkus mě rozesmát

Just Go With It

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Zkus mě rozesmát

Zkus mě rozesmát /2011

Režie: Dennis Dugan

Hrají: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nicole Kidman, Bailee Madison, Nick Swardson

Česká premiéra: 14.4.2011

USA premiéra: 11.2.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zkus mě rozesmát

V kostce: "Velký comeback nablblého humoru a jedna z nejlepších sandlerovek vůbec. Duo Dugan – Sandler se mocně vzepjalo a rozhodlo se vyžehlit všechny přešlapy z minulých let. Zkus mě rozesmát sice není o moc chytřejší nebo vkusnější než to, co nám dosud servírovali. Je to ale nahláškovaná a emocemi nabitá zábava v každém směru a důkaz toho, že nejen Sandler, ale i [[Jennifer Aniston]] na to ještě mají. Velmi příjemné překvapení, které byste neměli v kině minout."

Galerie obrázků filmu Zkus mě rozesmát


Recenze filmu Zkus mě rozesmát

Už se zdálo, že to nikdy neskončí. Máme za sebou pětiletku plnou sandlerovek, které sice v Americe vydělaly přes sto milionů, ale fanoušky krále buranského humoru nikdy neuspokojily. Od Klik dřel zkrátka Sandler bídu s nouzí, a přestože se mohl tvářit jako druhý Will Smith, nedal se přehlédnout fakt, že potřebuje přijít s dobrým filmem. A ten, jak jste z tohohle úvodu určitě pochopili, je konečně tady.Američtí kritici sice Zkus mě rozesmát nenávidí, jenže v případě blbé romantické komedie, kt...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zkus mě rozesmát


DVD a Blu-ray filmu Zkus mě rozesmát

Zatím nevyšlo.


Související články

1.2.2017 00:10 Nicole Kidman si zaplave s Aquamanem Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
10.12.2016 21:05 Rozhovor s autorem Vyšehradu Jakubem Štáfkem Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
31.8.2015 14:46 TOP 6: Největší pecky Wese Cravena Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
29.1.2015 15:00 První dojmy: Kingsman: Tajná služba Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
10.6.2012 14:22 Víkendový výplach #144 o rozkroku, Dallasu a párcích Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Adam Sandler je pro diváky pořád hodně zajímavý komik a Dennis Dugan moc dobře ví, jak ho zkrotit a natočit s jeho pomocí hit. Vyšlo jim to už několikrát. Z jejich spolupráce vzešly filmy jako Rivalové, Velký táta, Když si Chuck bral Larryho, Zohan nebo nedávní Machři. V komedii Just Go With It si Sandler zahraje chlapíka, kterému se nedaří získat k sobě ten správný protějšek. Když se ale na obzoru objeví žena, která by mohla být přesně tím, co hledá, rozhodne se ukecat jednou mamku a její děcka, aby mu pomohly k úspěchu. Zní to jako klasicky romanticko-komediální Sandlerovka a i přes hodně slušné obsazení pravděpodobně dostaneme přesně to, co od tohohle herecko-režisérského dua čekáme. Jestli je to dobře nebo špatně, to už si rozmyslete sami.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.