Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Zkrat

Zkrat /2011

Režie: Steven Soderbergh

Hrají: Gina Carano, Antonio Banderas, Michael Douglas, Ewan McGregor, Channing Tatum

Česká premiéra: 8.3.2012

USA premiéra: 20.1.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zkrat

V kostce: "Elitní agentku Mallory zradili. A ona si to nenechá líbit. Žánrová klasika? Kdeže. Svérázný autor Steven Soderbergh vyzval tentokrát na steč žánr agentských napínáků a znovu ho pojal neortodoxně i svým způsobem originálně – jenže stejně tak i celkem nudně, ploše a tak ledabylým stylem, že velké herecké hvězdy marní čas, šikovní řemeslníci nemakají naplno a drsnou Mallory už na plátně nepotřebujete vidět. Leda v jiném filmu, jiného režiséra a s jiným zápalem pro postavy i příběh."

Galerie obrázků filmu Zkrat


Recenze filmu Zkrat

A teď vám nedám to, co chcete, chátro! Pochechtával jsem se, když kolegové komentovali Zkrat se slovy, že Steven Sodebergh dělá divákům naschvály. Úmyslně s nimi, ehm, vyjebává a znepříjemňuje jim slibný agentský biják. Nedopřeje jim radost z naplnění konvencí a očekávání, neuspokojí je přívalem adrenalinu či napětí, a to zjevně záměrně. A intouši za to Soderbergha klidně velebí, protože je to přeci tak originální a neotřelé... Žádná akční pasáž nejde na doraz.Inu, jak se to vezme. Taky to mů...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zkrat


DVD a Blu-ray filmu Zkrat

Zatím nevyšlo.


Související články

28.12.2012 09:00 Nejhorší filmy roku 2012 Rubrika: Novinky Diskuze: 81 příspěvků
15.7.2012 13:17 Víkendový výplach #149 o Batmanovi a ultimátní bitce Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
26.6.2012 09:42 Další pád Bílého domu s Eckhartem a Butlerem Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
8.5.2012 08:53 Téma: Bojová choreografie pro třetí tisíciletí Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
7.3.2012 00:24 Záznam MZ Live #24 o animácích, vlcích a Zkratu Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Steven Soderbergh má doma Oscara, točí si, co chce a když potřebuje peníze, zavolá George Clooneyho a natočí další Dannyho parťáky. V Hollywoodu asi není spokojenějšího režiséra. Teď se rozhodl zkusit si žánr, kterému se dosud vyhýbal. Akční film. Hrdinkou Haywire bude mladá agentka Mallory Kane, která dělá pro vládu věci, o nichž byste se v novinách neměli nikdy dočíst. Při jedné z misí v Dublinu se ale něco pokazí a z Mallory se stane terč. Teď bude muset použít všechno, co se kdy naučila, aby zjistila, kdo ji podrazil a proč to udělal. Soderbergh se rozhodl udělat akční hvězdu z profesionální zápasnice Giny Carano, která v ringu ukázala, že seřezat chlapa dvakrát tak těžkého by jí nemělo dělat problém. Jak na tom je herecky, zatím nevíme, ale i kdyby nastaly nějaké potíže, zbytek obsazení by měl všechno zachránit. A to se ve filmu objeví i Bill Paxton, Michael Fassbender, Michael Angarano nebo Mathieu Kassovitz.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.