Zkažená úča

Bad Teacher

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Zkažená úča

Zkažená úča /2011

Režie: Jake Kasdan

Hrají: Cameron Diaz, Jason Segel, Justin Timberlake, Thomas Lennon, John Michael Higgins

Česká premiéra: 28.7.2011

USA premiéra: 24.6.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zkažená úča

V kostce: "Cameron Diaz je učitelka, ale spíš než k dětem má kladný vztah k alkoholu, lehkým drogám a snadno vydělaným penězům. A díky Justinu Timberlakeovi by minimálně toho posledního mohla mít opravdu hodně. Je potřeba přejít do útoku a sbalit sympatického kolegu. A nějak přežít školní rok. Zkažená úča je komedie hrubozrnějšího rázu, která nabízí sympaticky amorální hrdinku a dostatek nečekaně drsných a zábavných fóru, aby se člověk v kině nenudil. Cameron Diaz do starého železa rozhodně ještě nepatří a vy byste se o tom měli jít přesvědčit do kina."

Galerie obrázků filmu Zkažená úča


Recenze filmu Zkažená úča

Ukázky na Zkaženou úču slibovaly rychlé gagy z dob, kdy se spoře odděné holky v automyčce ještě nepovažovaly za klišé, a nadhled, který je v letní sezóně tak moc potřeba. Poslední dobou ho začalo ubývat stejně rychle jako semtexu ve sklepě Michaela Baye, protože se každý snaží tvářit dospěle, postmoderně nebo alespoň správně meta. Na starý dobrý - chcete-li přímočarý - humor jako by nezbylo místo. Nebo ho prostě nikdo neumí tak jako dřív (mrkněte na Take Me Home Tonight a pochopíte, že mizern...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zkažená úča


DVD a Blu-ray filmu Zkažená úča

Zatím nevyšlo.


Související články

22.7.2014 14:00 Judd Apatow chystá comeback Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
21.7.2014 00:08 Opice skolily Očistu i Letadla, Transformeři drtí svět Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
31.3.2014 16:00 Režisérská elita #3: Darren Aronofsky Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
3.2.2012 20:30 12 nejpůsobivějších výkonů v pokladnách 2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
29.12.2011 09:16 Nejhorší filmy roku 2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 74 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Cameron Diaz střídá žánry častěji než většina lidí fusekle, ale pořád se tak nějak neumí najít. Zkouší romance, komedie, akce, thrillery i tklivá ubulená dramata. Na druhou stranu i když už se jí blíží čtyřicítka, pořád se na ní celkem dobře kouká a peníze většinou vydělat umí. Jak to dopadne s komedií Bad Teacher zjistíme až příští rok, ale zápletka nezní nezajímavě. Diaz si tu zahraje učitelku, která kašle na svou práci i na děti, když jí ale pošle k vodě její bohatý přítel, začne hledat náhradu. Tou je ale učitel, který svou práci bere velmi zodpovědně a jak to na něj hlavní hrdinka bude zkoušet, nejspíš zjistí, že ve škole může být celkem sranda a že tahle práce má něco do sebe. Uvidíme, jak se podaří Jaku Kasdanovi sladit humor, romanci a poučování. Každopádně vedle hlavní hvězdy se objeví Jason Segel z Jak jsem poznal tvoji matku a ten už své komediální schopnosti potvrdil i na filmovém plátně. Justin Timberlake by se také nemusel ztratit, tak věřme, že to celé dopadne dobře.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.