Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Život

Život /2017

Režie: Daniel Espinosa

Hrají: Ryan Reynolds, Rebecca Ferguson, Jake Gyllenhaal, Hiroyuki Sanada, Ariyon Bakare

Česká premiéra: 23.3.2017

USA premiéra: 24.3.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Život

V kostce: "Na Marsu byl objeven jednobuněčný organismu, při pokusu ho prozkoumat ale začal být hodně agresivní a skupina astronautů najednou bojuje o život a musí udělat všechno pro to, aby se inteligentní vraždící monstrum nedostalo na Zemi. Hvězdně obsazená a vizuálně vcelku zajímavá podívaná se bohužel nedovede rozhodnout, jestli bude poctivým sci-fi napínákem, nebo bude o diváka bojovat realističtěji a s vědeckým přístupem. A neujasní si to bohužel až do závěrečných titulků. Výsledkem je film, který se sice pokouší tvářit chytře, ale pořád je to hororové béčko. A bohužel takové, které se za svou béčkovost stydí a snaží se ji tajit, aniž by místo ní nabídlo něco víc. Průměr, který který doplatil na zbytečné ambice tvůrců. Ale pořád vlastně celkem fajn sci-fi horor. "

Galerie obrázků filmu Život


Recenze filmu Život

Vetřelec Ridleyho Scotta letos slaví osmatřicáté narozeniny a od okamžiku, kdy se s ním Ellen Ripleyová střetla poprvé, patří k etalonům žánru sci-fi hororů. Prakticky každý film z vesmíru, ve kterém se objeví monstrum vybíjející lidskou posádku, je srovnáván s touhle klasikou a dá se čekat, že příštích pár dekád se na tom nic nezmění. Vetřelec zůstává i dnes číslem jedna. Každých pár let se ale objeví potenciální konkurence a letos tu máme další. Má však Život šanci stát hrdě po boku legendá...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Život

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Život

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Ryan Reynolds je díky Deadpoolovi zase celkem žádná herecká tvář, tak snad to nepromrhá. Jeho sci-fi Life ale rozhodně vypadá zajímavě a to i díky tomu, že vedle Reynoldse se objeví i Jake Gyllenhaal nebo Rebecca Ferguson z poslední Mission: Impossible. Děj se bude točit okolo posádky vesmírné stanice, které se povede na Marsu objevit něco, s čím nikdo nepočítal. Život. A pak se to začne nejspíš ošklivě komplikovat, žánrově by totiž Life měl být kombinací sci-fi a thrilleru, takže ten život pravděpodobně nebude úplně přátelský. 

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.