Život je boj

Fighting

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Život je boj

Život je boj /2009

Režie: Dito Montiel

Hrají: Channing Tatum, Terrence Howard, Luis Guzmán, Brian J. White, Anthony DeSando

Česká premiéra: 2.7.2009

USA premiéra: 24.4.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Život je boj

V kostce: "Shawn MacArthur (Channing Tatum) je taková obyčejná velkoměstská nicka. Nemá prachy, nemá bejvák, nemá holku, nemá práci. Má jen pěsti. A umí s nimi důrazně zacházet. Díky pár dobře placeným zápasům bez pravidel s nimi možná může najít štěstí i v tomhle drsném světě... Schematická báchorka spojuje klišé sportovních filmů, postupy arénovek a uvědomělý pohled sociálních dramat. Výsledek téhle míchanice překvapí nejen svou střídmostí, ale i celkovou vyvážeností."

Galerie obrázků filmu Život je boj


Recenze filmu Život je boj

I psaní recenzí je boj. Některé texty píše člověk s vědomím, že nebude pochopen. Bylo by pro něj mnohem snazší jít s většinou, vzít rovněž do ruky kámen a mrštit jej vstříc filmu, jenž bude beztak brzy zapomenut. Obhajovat jeho kvality je mnohem náročnější než se svézt na stejné kritické skluzavce, o níž otřela svá ctěná pozadí rozhodující část novinářské i divácké obce. Válčení za outsidera, jehož vratkost, naivitu a v některých případech i lobotomičnost si sami uvědomujete, není úplně příje...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Život je boj


DVD a Blu-ray filmu Život je boj

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
4.3.2017 20:03 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
4.3.2017 12:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 266 příspěvků
26.2.2017 12:38 Víkendový výplach #390 o Oscarech a Pixaru Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Film, který se jmenuje Fighting a odehrává se v prostředí ilegálních zápasnických arén? V době, kdy se pořádný akční film v kinech vyvažuje zlatem, bych si to dal rozhodně líbit. Bohužel tohle Fighting klame tělem. Hodně. Příběh se sice odehrává v tajném klubu, kde si boháči sází na rváče z ulice a nadšeně křičí při každé zlomenině, avšak hlavním hrdinou nebude žádný bouchač. Sean Arthur je spíš podnikatel. Nebo lépe řečeno kšeftsman. Sean nabízí svým známým sázení na všechno možné, ale teď se mu otevřel nový svět. Po vstupu do komunity rváčů je tu nový trh, který může oškubat, brzy ale zjišťuje, že sázet na souboje dvou namakaných svalovců je mnohem nebezpečnější, než sázení kupříkladu na chrty. Chrt vám totiž jen těžko zláme prsty, když mu dlužíte peníze. Těžko říct, jak moc se Fighting přikloní ke Krvavému sportu nebo Wall Street. Každopádně kombinace akčního a „burzovního“ filmu může dopadnout všelijak. Channing Tatum v hlavní roli nemá fyzičku na to, aby si to mohl v ringu rozdat s nějakým vazbičem, ale pomalu ale jistě se začíná objevovat v čím dál tím zajímavějších filmech. Režisér Dito Montiel za sebou má jen prý povedené drama A Guide to Recognize Your Saints, což je film, který s akcí moc společného nemá. Až trailery nám snad napoví, co z Fighting nakonec vypadne.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.