Zítra nehrajeme!

A Prairie Home Companion

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Zítra nehrajeme!

Zítra nehrajeme! /2006

Režie: Robert Altman

Hrají: Garrison Keillor, Meryl Streep, Kevin Kline, Tommy Lee Jones, Lindsay Lohan

Česká premiéra: 27.7.2006

USA premiéra: 9.6.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zítra nehrajeme!

V pondělním pokusu o rozhlasový přenos ze 78. Oscarů jsme se odkopali, že Roberta Altmana nevnímáme jako ideálního adepta na MZáckou síň slávy. Bylo by proto naivní s několikahodinovým odstupem zapírat. Zlatým naháčem čerstvě dekorovaná legenda, proslavená režií kolektivních a nepříliš dramatických dílek, se znovu dopravuje na okraj zájmu mainstreamového diváka. A Prairie Home Companion nabádá ke zdravě fabulovanému vzpomínání na stejnojmennou rozhlasovou show, jejíž spolupachatel Garrison Keillor napsal scénář o mnoha postavách a humorných situacích akurátně pro páně Altmana. Pod roztomilou slovní hříčkou „Takhle jste rádio ještě neviděli“ se skrývá návrat k rozhlasovému hitu o 558 pokračováních, jehož koncertní finále se po třiceti letech rozjuchaného vysílání právě blíží. Je na manažerovi celé estrády, aby všechny kousky zapadly, hudební hvězdičky zapěly a včas zmizely v zákulisí, zkrátka, aby se show vydařila stejně jako v předešlých třech dekádách. Altman ve své typické podobě zve na pódium Meryl Streep, Kevina Klinea, Tommy Lee Jonese, Lily Tomlin, Johna C. Reillyho, Woodyho Harrelsona, Virginii Madsen a překvapivě i marnotratnou princezničku Lindsay Lohan.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Zítra nehrajeme!

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Zítra nehrajeme!

Robert Altman má vystaráno. Svou dějinnou úlohu splnil a teď si může při svém vetchém zdraví relaxovat ve společnosti toho nablýskaného zlatého panáčka, který na něj mrká z krbové římsy. Oscar za celoživotní dílo pro osobitou filmovou legendu směl už propagovat jeho zatím poslední celovečerní opus, jehož dějové zázemí je myslím dostatečně načrtnuto v profilu o pár řádek výš. Správně, Zítra nehrajeme je Altmanovka jako ze žurnálu. Esence mistrových kolektivních filmů se zhmotnila na další met...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zítra nehrajeme!


DVD a Blu-ray filmu Zítra nehrajeme!

Zatím nevyšlo.


Související články

25.11.2016 14:17 Zemřel Krakonoš František Peterka Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
14.10.2016 11:30 Fantastická zvířata budou mít 5 dílů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
7.9.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Srpen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
2.8.2016 18:00 Suicide Squad: Zahraniční recenze Rubrika: Novinky Diskuze: 98 příspěvků
29.7.2016 10:49 Téma: Vzestup, pád a smrt videokazet Rubrika: Novinky Diskuze: 111 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.