Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Ženy

Ženy /2008

Režie: Diane English

Hrají: Meg Ryan, Eva Mendes, Carrie Fisher, Jada Pinkett Smith, Annette Benning

Česká premiéra: 6.11.2008

USA premiéra: 12.9.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ženy

V kostce: "Film o potížích se záletným manželem, který nikdy neukáže záletného manžela a až na jednu výjimku ani jinou osobu mužského pohlaví. Krize středního věku se překonává manikúrou a módními přehlídkami a muži zůstávají jako bezpáteřní zrádci v pozadí."

Galerie obrázků filmu Ženy


Recenze filmu Ženy

Žádný chlap v dohledu – tak vypadá poznávací znamení filmu Ženy a zároveň asi jediná vlastnost, podle kterého si jej bude širší publikum pamatovat. Kdyby tak aspoň měla nějaký účel.Absenci mužů samozřejmě patřičně vyrovnává zástup žen a v jejich čele čtyři povahově odlišné přítelkyně: Neurotička, kariéristka, cynička a rodinný typ, věkově v rozpětí od čtyřicítky do padesátky. Když se neurotička (Meg Ryan) dozví, že její muž a otec její dcery začal pravidelně hledat mimonanželské vzrušení u so...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ženy

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Ženy

Zatím nevyšlo.


Související články

2.3.2017 12:00 Před Loganem kraloval horor Uteč! Vydělá sto milionů? Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
28.2.2017 09:17 Co chystá Angelina Jolie? Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
9.1.2017 06:00 Výsledky 74. Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Babinec. To je slovo, které asi člověka napadne, když se podívá na obsazení filmu The Women. Vypadá to totiž, že debutující režisérka Diane Enghlish vydala striktní zákaz vstupu na plac pro všechny chlapy. Vinit ji z diskriminace ale nemůžeme. The Women je remake klasického filmu, který si v roce 1939 natočil George Cukor (a i ten je natočený podle divadelní hry). Už podle názvu je jasné, že hlavními hrdinkami budou ženy. Ženy z vyšší společnosti, které tráví většinu svého času tím, že mluví a pomlouvají. To nejhlavnější hrdinkou je ale Mary Haines. Ta donedávna žila v přesvědčení, že její manželství je jak z učebnice, ale bohužel velmi tvrdě narazila, když zjistila, že její drahá polovička to vidí malinko jinak a svůj volný čas tráví s mladší Crystal. Mary se ale rozhodne vybojovat svého manžela zpátky. The Women nabízí velmi slušné ženské obsazení a podle všeho i slavnou a dobrou předlohu. Těžko však odhadnout, jestli tahle verze bude mít i něco navíc. Meg Ryan v hlavní roli by potřebovala hit opravdu hodně, tak uvidíme, jestli jím bude právě tenhle film.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.