Země zítřka

Tomorrowland

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Země zítřka

Země zítřka /2015

Režie: Brad Bird

Hrají: George Clooney, Hugh Laurie, Britt Robertson, Judy Greer, Raffey Cassidy

Česká premiéra: 21.5.2015

USA premiéra: 22.5.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Země zítřka

V kostce: "George Clooney a jeho mladá parťačka hledají město divů, v němž mohou největší géniové lidstva svobodně tvořit. Hledají ho ovšem na amerických okreskách a maloměstech, a když do něj dojdou, najdou prd. Země zítřka má nezajímavé hrdiny a klišovitý příběh, jenž se nedokáže maskovat za atraktivní vizuální podívanou, protože ta tu není. Retro úvod a návštěva města v polovině jsou úchvatné, ale zaberou dohromady tak čtvrt hodiny. Všechno ostatní je nudné, okoukané, pomalé a vlastně i dost únavné. Velký omyl v kariéře všech zúčastněných. A podprůměrný film. "

Galerie obrázků filmu Země zítřka


Recenze filmu Země zítřka

Mám rád Brada Birda. Mám rád George Clooneyho. Mám rád futuretro atmosféru i rodinné filmy a Země zítřka mi byla od začátku sympatická. A o to víc mě mrzí, že z ní nakonec vylezlo to, co z ní vylezlo. Naprosto nezajímavý film, který skřípe v tom, v čem by měla být jeho největší síla. Ve fantazii. V roce 2015 by bylo docela trapné vysmívat se filmu, který vznikl podle atrakce v Disneylandu. Piráti z Karibiku se brzy dočkají už pátého dílu, a i když jejich kvalita upadá, o propadácích se rozhod...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Země zítřka

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Země zítřka

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 257 příspěvků
5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
26.2.2017 17:00 Zemřel Bill Paxton z Vetřelců a Titanicu Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Když byl Frank Walker dítě, chtěl být vynálezcem a podívat se na místo zvané Tomorrowland. Jeho tvůrce David Nix mu ale celkem razantně srazil sebevědomí a z Franka se časem stal chlapík, kterému v životě hodně chybí představivost. Brzy se ale všechno změní. Spolu s mladou dívkou, která není tím, čím se zdá být, se totiž vydá Tomorrowland najít. Už mu není jedenáct, je to stárnoucí chlap, který na svém kontě nemá moc úspěchů, ale zdá se, že jeho osud je s tajemným místem, které nikdo neumí najít, jakýmsi způsobem spojený. Originální sci-fi chystá Brad Bird, režisér čtvrté Mission: Impossible a Úžasňákových. A s lahůdkovým hereckým obsazením.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.