Želvy ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (20)
Plakát k filmu Želvy ninja

Želvy ninja /2007

Režie: Kevin Munroe

Hrají: Donatello, Michelangelo, Leonardo, Raphael, Tříska

Česká premiéra: 19.4.2007

USA premiéra: 23.3.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Želvy ninja

Jsou zelení a kapku líznutí radioaktivním šmejdem, ale je s nima zábava jako s málokterými živočichy. O kom mluvím? No přeci o Nindža želvách. Málokterý animák mě provázel dětstvím jako tenhle. Díky Třískovi jsem se přestal bát krys, díky Michelangelovi jsem začal milovat pizzu a lezl jsem jí hledat do kanálu (hloupý nápad) a díky Rocksteadymu a Bebopovi jsem si přestal připadat hloupě. Navíc tu byla krásná April, zlověstný Trhač a směšný Krang. Prostě partička k pohledání a s ní i neuvěřitelně zábavný animák a comics. Sranda přestala ve chvíli, kdy se ho někdo pokoušel zadaptovat do hrané verze. Byl to hrdý pokus, ale už předem byl odsouzen k neúspěchu (stejně jako dva sequely). Zklamaly i další dva animáky (z roku 1997 a 2003) a tak se poslední naděje želvomilů upnuly k Johnu Wooovi, který si pohrával s myšlenkou natočit CGIčkovou verzi slavných želvích dobrodružství. Nakonec po dlouhém otálení vycouval a projekt spadnul do klína trikařskému mágovi Kevinu Munroeovi... Už jsem ani nedoufal, že se dočkám uvedení do kin, ale Comic Con mi nadělil rovnou teaser. A vypadá to, že roky čekání stály za to.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Želvy ninja

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Želvy ninja

Na komiksech potažmo jejich filmových adaptacích je krásné, jak pružné jsou co se obsahu týče. Můžete v nich mít cokoliv. Nikoho nezajímá, jestli se člověk po kousnutí geneticky upraveným pavoukem opravdu začne houpat mezi newyorskými mrakodrapy, jestli si naštváním zezelenalý vědec opravdu může pohazovat s tanky a trojskokem přeletět Arizonu, nebo jestli se po nasazení dřevěné masky změníte ve sjetého poloboha. Všem je to fuk, hlavně že se pobaví a uvidí pokud možno co největší shluk jedniče...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Želvy ninja


DVD a Blu-ray filmu Želvy ninja

Zatím nevyšlo.


Související články

25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
3.2.2017 03:30 Nový plakát Strážců vesmíru Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.1.2017 10:01 Deadpool, Cable a velké změny Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
30.11.2016 17:00 První fotka Alphy 5 z Power Rangers Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.