Zelený sršeň

The Green Hornet

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (18)
Plakát k filmu Zelený sršeň

Zelený sršeň /2010

Režie: Michel Gondry

Hrají: Seth Rogen, Jay Chou, Cameron Diaz, Edward James Olmos, Christoph Waltz

Česká premiéra: 13.1.2011

USA premiéra: 14.1.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zelený sršeň

V kostce: "Britt Reid a jeho řidič Kato si pořídili nezničitelné auto a rozhodli se s jeho pomocí vyčistit ulice od zločinu. Tím ale většina podobností s ostatními comicsovými filmy končí. Zelený sršeň je drsnější, vtipnější, vizuálně velmi originální, má nadhled a ne úplně obvyklé hrdiny. Pokud jste standardních comicsových filmů přejedeni, běžte do kina a uvidíte, že tenhle žánr lze pojmout i trošku jinak. "

Galerie obrázků filmu Zelený sršeň


Recenze filmu Zelený sršeň

Měli jsme tu všelijaké superhrdiny. Miliardáře znechucené zločinem na ulicích, pronásledované mutanty, mimozemšťany s velkým "s" na prsou, znuděné boháče i motorkáře s hořící lebkou místo hlavy. Loňské Kick-Ass ale ukázalo, že superhrdinou může být doslova každý. A když to zvládl geek v pubertě, neměl by to být problém ani pro egoistického tupce se sklonem k alkoholismu. Zelený sršeň má mnohem blíž právě ke Kick-Ass než ke klasickým filmům o lidech, kteří v kostýmech brání spravedlnost. Hlavn...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zelený sršeň


DVD a Blu-ray filmu Zelený sršeň

Zatím nevyšlo.


Související články

24.2.2017 10:14 Batman má režiséra i parťáka Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
13.2.2017 10:23 Halloween se vrací Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
13.1.2017 17:00 Nový Green Lantern má scenáristy Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
10.1.2017 10:05 Gangsterská rodinná jízda Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
3.12.2016 12:00 Aquaman dorazí později Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Ještě  před několika měsíci o Green Hornetovi tušili zřejmě jen skalní fanoušci. Film podle letitého komiksu a seriálu se na stříbrná plátna chystal už dlouho a režírovat ho měl mimo jiné třeba Stephen Chow, jeden z mála asijských režisérů, který to dotáhl až do Hollywoodu. Ten si měl zahrát i Hornetova pobočníka, nakonec je ale všechno jinak. Horneta se ujme neméně zajímavý Michel Gondry, sidekick zůstane Jayi Chou (asijská popová hvězda) a jediný, kdo zůstává, je hybná síla celého projektu: Seth Rogen. Právě díky němu se o Hornetovi po dlouhé době začalo znovu uvažovat, není tedy divu, že si pro sebe utrhl hlavní roli. Rogena má přitom většina filmových fanoušků zafixovaného hlavně jako "toho tlouštíka z Apatowových komedií", vidět ho v hlavní roli akčního filmu je celkem nezvyk. Jenže kila šla dolů a na těle přibyla hlavně svalová hmota, Rogen o Horneta zjevně opravdu stojí. A o čem film vypráví? Je to jednoduché. O dalším hrdinovi. Tenhle přes den vydává noviny a přes noc bojuje se zločinem v našlapané káře a s vlastním kung-fu řidičem (Kato). V boji by mu krom asijského společníka měly asistovat ještě všelijaké vynálezy podivných rozměrů a tvarů. Jeho úhlavního nepřítele si pak zahraje Christoph Waltz, ten maniak z Tarantinových Basterdů. Což je zatraceně zajímavá volba.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.