Zdrojový kód

Source Code

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu Zdrojový kód

Zdrojový kód /2011

Režie: Duncan Jones

Hrají: Jake Gyllenhall, Michelle Monaghan, Vera Farmiga, Jeffrey Wright

Česká premiéra: 21.4.2011

USA premiéra: 1.4.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zdrojový kód

V kostce: "Filmový amaroun, který má v sobě všechny příchutě, ale zároveň dokáže potěšit i vizuálně. Místo nevzhledného želé z Návštěvníků nám tu Duncan Jones servíruje Hitchcockem říznutou sci-fi, která kromě skvěle hrajícího Gyllenhaala odhaluje též nový, vzrušující vesmír. Jeho zákonitosti jsou možná vycucané z prstu, ale co se týče stavby děje, budou fandové kvantové fyziky a matematických paradoxů v sedmém nebi. "

Galerie obrázků filmu Zdrojový kód


Recenze filmu Zdrojový kód

Zrychlený tep, přiblblý úsměv, nastupující deprese z toho, že už běží závěrečné titulky. Když koukáte na parádní film, většinou nemáte čas cokoliv řešit. Zkušenější řízkové mohou štábu v poslední třetině fandit, aby "se to nepodělalo", ale ostatní prostě jedou - oči přibité na plátně, zadek zaklíněný v sedadle, popcorn i kola netknuté, protože na ně ruce zapomněly. Zdrojový kód je přesně z těch filmů, které vás vsáknou jak houba - vizuálem, nápaditostí, promyšlenou konstrukcí, která se propad...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zdrojový kód


DVD a Blu-ray filmu Zdrojový kód

Zatím nevyšlo.


Související články

13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 253 příspěvků
5.10.2016 09:28 Hollywood chce další herní pecku Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
18.5.2016 19:15 GALERIE: Srovnávačka orků a herců z Warcraftu Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.5.2016 16:30 GALERIE: 14 nových fotek z Warcraftu Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
8.4.2016 09:00 7 nových plakátů Warcraftu Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Moon Duncana Jonese měl sice ohromnou smůlu co se Oscarů týče (Sony nebyla ochotná zaplatit propagaci a platby související s nominací), nic to ale nemění na jeho kvalitách. Jones přišel se sci-fi, která byla velmi zvláštní, zároveň také originální a to se v dnešním světě přeplněném filmy podle frančízy musí cenit. Není tedy divu, že se na jeho další sci-fi počin všichni těší jak malé děcko na Vánoce. Film by měl vyprávět (ony se na různých místech píšou různé věci) o vojákovi, který se zúčastní jakéhosi tajného vojenského programu a když mu při vlakovém neštěstí zahyne jeho milovaná, rozhodne se, že celou nehodu prožije znovu a na vlastní pěst. Co to přesně znamená, se zřejmě dozvíme nejdřív z traileru, očekávání jsou ale vysoká. Zvlášť proto, že se Jonesovi podařilo splašit i solidní obsazení, díky kterému by se mohl film docela dobře prodávat.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.