Zběsilý útěk

Running Scared

V.I.M.
Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Zběsilý útěk

Zběsilý útěk /2006

Režie: Wayne Kramer

Hrají: Paul Walker, Cameron Bright, Johnny Messner

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 24.2.2006

Na DVD od: 17.1.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zběsilý útěk

Joey je tuctovej podvodníček operující s mimořádně horkým zbožím - mafie ho používá k tomu, aby se jeho prostřednictvím zbavila nepohodlných bouchaček, takových těch se kterými se střílí konkurence nebo zlobiví policajti. Jenže Joey ten šrot neháže do řeky, jak by měl, schovává si ho ve sklepě (co byste čekali od maníka, jehož příjmení je Gazelle? :). Jeho syn ho spolu s vykutáleným kamarádem Olegem jednou zahlédne a milého ruského přistěhovalce nenapadne nic lepšího, než jednou z bouchaček zastřelit svého otce (Karel Roden... moc si toho ve filmu neužije). A začne kolotoč honiček, omylů, podrazů a především velkých problémů, které bubnují na vyčítavý pohled Joeyho manželky, která si dodnes myslela, že se živí poctivě. Olegův otec měl totiž styky s ruskou mafií, přesně s tou, pro kterou Joey pracuje. A navíc se zjistí, že někteří zabití policajti nejsou ještě tak úplně zabití. Pro Joeyho to bude hodně krušná noc, ale jestli nenajde tu zbraň včas, mohla by být i jeho poslední.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Zběsilý útěk

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Zběsilý útěk

Když jsem před dlouhými měsíci zahlédnul na jednom sloupu pod Nuselákem nevinné prohlášení místní radnice, že v následujících třech dnech se pod slavnou pražskou hrůzostavbou rozvalí filmový štáb natáčející Running Scared, nevěnoval jsem tomu příliš pozornosti, protože jsem neměl šajn o co jde. Nakonec jsem se tam vypravil s foťákem, zamrkal na Paula Walkera a odcházel s pocitem, že se nám peče další videopultovka. Což mohla být klidně pravda, kdybych tak zásadně nepodcenil človíčka jménem Wa...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zběsilý útěk


DVD a Blu-ray filmu Zběsilý útěk

Zatím nevyšlo.


Související články

2.3.2017 09:33 Butler mezi kouzelníky Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
20.12.2016 17:06 První dojmy: Assassin´s Creed Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
5.12.2016 15:28 Útěk z New Yorku trochu jinak Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
13.9.2016 09:52 Kdo se postaví Predátorovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
25.8.2016 16:09 Captain Marvel loví režisérky Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.