Zastav a nepřežiješ

Crank

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Zastav a nepřežiješ

Zastav a nepřežiješ /2006

Režie: Mark Neveldine, Brian Taylor

Hrají: Jason Statham, Amy Smart, Dwight Yoakam, Efren Ramirez

Česká premiéra: 8.2.2007

USA premiéra: 1.9.2006

Na DVD od: 28.5.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zastav a nepřežiješ

Chev Chelios má problém. Při přátelském posezení s čínskými kamarády, které mělo skončit nemilosrdným masakrem (tak většínou končí čajové dýchanky s nájemnými vrahy), mu jeden z Asiatů vpraví do těla smrtící jed. Protilátka se možná potuluje někde venku, ale do té doby je dána Chevovi jen jedna rada. Musí si udržet hladinu adrenalinu pořádně vysoko, aby zabránil jedu v cestě do důležitých orgánů. Většina z nás by se opila Red Bullem a šla na bungee jumping, jenže Jason Statham není jako většina z nás a tak nejdřív políbí svojí přítelkyni (Amy Smart) a flegmaticky jí sdělí, že posledních pár let nerozvážel mléko, jak si zřejmě myslela, ale nechával tisknout parte různým gangsterům. Chev je v jádru dobrák, ale teď ho čekají mimořádně krušné chvilky, protože adrenalinovým sportům moc neholduje. Kradení policejních motorek, přepadávání bank a nějaké ty přestřelky by mu mohly alespoň na čas zachránit život, i když je to lidově řečeno z bláta do louže. Jason ale musí žít nonstop, pokud nechce brzo umřít... zápletka je dostatečně šílená na to, aby scénář nestál za nic, ale Statham je po Kurýrovi 2 v pozici, kdy mu sežereme takřka cokoliv. Snad kromě druhého Revolveru.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Zastav a nepřežiješ

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Zastav a nepřežiješ

Znáte to, prostě se vzbudíte a je vám blbě. Nemůže za to kocovina, ani divoká noc s přítelkyní. Přijdete do obýváku a tam najdete CDčko s výmluvným popiskem "Fuck You". Vložíte ho poslušně do přehrávače a váš mexickej skorokámoš vám vysvětlí, že do vás píchnul čínskej jed pětihvězdičkový kvality (tyhle bondovské vysvětlovačky nikdy nevyjdou z módy :). Máte tak hodinku na přežití. Pokud jste Tonda Vomáčka, dojdete si k Flekům na dvě orosený a spokojeně upadnete do kómatu. Pokud jste Jason Stat...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zastav a nepřežiješ


DVD a Blu-ray filmu Zastav a nepřežiješ

Zatím nevyšlo.


Související články

16.10.2016 12:27 Víkendový výplach #371 o Star Wars a dinosaurech Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
9.4.2015 17:00 Grand Theft Auto a Harry Potter Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
10.8.2013 12:42 Téma: Sbohem a dík za všechny flashforwardy Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
27.7.2013 09:47 Who the f*ck is Illya Naishuller? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
6.12.2012 10:52 Téma: Za málo peněz, hodně muziky Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.