Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí

Crank 2: High Voltage

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (41)
Plakát k filmu Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí /2009

Režie: Mark Neveldine, Brian Taylor

Hrají: Jason Statham, Amy Smart, Dwight Yoakam, Corey Haim, Clifton Collins Jr.

Česká premiéra: 23.7.2009

USA premiéra: 17.4.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí

V kostce: "Chev Chelios má zase jen pár hodin života a pokud do sebe nebude pravidelně pouštět elektřinu, zemře. Než se tak ale stane, spousta lidí přijde o život a spousta lidí odejde z kina, protože druhé Zastav a nepřežiješ rozhodně není pro každého. Pokud vám však tahle divočina sedne, budete na ni vzpomínat ještě hodně dlouho. "

Galerie obrázků filmu Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí


Recenze filmu Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí

Chev Chelios umřel. Ale pak se mu udělalo líp. Vám se naopak přitíží, jestli budete od druhého Cranku čekat stejně originální, dravý a přesto chytrý (to slovo zní paradoxně, ale vysvětlení přijde za chvíli) entertainment jako od jedničky. Ta byla originální nejen zdánlivou bezohledností, se kterou do sebe namlátila odkazy na hollywoodské trháky let dávno minulých, videoherní kulturu, bicepsy Jasona Stathama a neposedný soundtrack. Nabídla totiž alternativu ke všem učesaným, PG-13 a předražený...

Číst celou recenzi

Jmenuje se Chev Chelios a v Zastav a nepřežiješ prožíval den, na jehož konci měl být mrtvý. Mexický gangster mu napumpoval do žil jed, jenž ho měl během několika hodin pomalu a bolestivě zlikvidovat. Jediný způsob, jak zpomalit účinnost smrtící látky, bylo jezdit po obchoďácích autem, souložit s přítelkyní před davem japonských turistů, vyexovat desítku redbullů a pouštět do sebe elektrický proud. První Zastav a nepřežiješ byla zkrátka nikým neočekávaná pecka plná explicitního násilí, drsných...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí


DVD a Blu-ray filmu Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.3.2017 18:00 TOP 11: Hollywoodské propadáky, které nás mrzí Rubrika: Novinky Diskuze: 39 příspěvků
20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
12.3.2017 21:05 Kong ovládl pokladny, Logan a Uteč ale dál válí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
2.3.2017 12:00 Před Loganem kraloval horor Uteč! Vydělá sto milionů? Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Akční filmy a akční hrdinové došli. The Rock se přeorientoval na komedie, Vin Diesel má čím dál tím větší smůlu a veteráni buď pomalu odchází ze scény, nebo rychle tloustnou. V podstatě jediný herec, který momentálně v Hollywoodu táhne akční žánr, je Jason Statham. Ten sice občas natočí nějakou totální hovadinu, ale sem tam se mu podaří přijít s něčím opravdu dobrým. Jako třeba Zastav a nepřežiješ. Příběh nájemného vraha, který musí dělat psí kusy, aby mu neexplodovalo srdce, byl sice jednoduchý, ale svým pojetím připomínal videohru a režisérská dvojice Brian Taylor a Mark Neveldine ukázala, že má nápady a nebojí se je použít. Dvojka bude víceméně o tom samém. Chev Chelios tentokrát zjišťuje, že jeho super srdce ukradl stoletý čínský gangster a místo něj mu do těla namontoval jakousi baterii, která se musí čas od času dobíjet. Elektřinou. Stoprocentně nás tedy čeká další šílená akční jízda, při které bude Statham ubližovat lidem, hláškovat, ničit majetek a dělat totální šílenosti. První díl stál pouhých dvanáct milionů a v kinech a na DVD slavil slušný úspěch. Režiséři teď tedy dostanou nejspíš více peněz a jestli jim nedošly nápady, můžeme se nejspíš těšit na pořádně divokou jízdu.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.