Zapomenutý ostrov

Nim´s Island

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Zapomenutý ostrov

Zapomenutý ostrov /2008

Režie: Jennifer Flacket, Mark Levin

Hrají: Gerard Butler, Jodie Foster, Abigail Breslin, Morgan Griffin, Sean Keenan

Česká premiéra: 17.7.2008

USA premiéra: 4.4.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zapomenutý ostrov

V kostce: "Jmenuje se Alex Rover a pro spoustu svých čtenářů ztělesňuje neohroženého románového hrdinu. Jen málokdo ví, že Alex Rover je ve skutečnosti vystresovaná žena, která se bojí vyjít z domu, natož aby jela zachraňovat malou holčičku na opuštěný ostrov na druhý konec světa. Co čert nechtěl, přesně k tomu je také donucena... V maličkostech zábavná historka o dětech, které se chovají jako dospělí a dospělých, kteří se chovají jako děti. Nezávadná jednohubka pro předškolní mládež a přidružené ročníky s hromadou bujné fantazie."

Galerie obrázků filmu Zapomenutý ostrov


Recenze filmu Zapomenutý ostrov

Nad některými věcmi zůstává rozum stát. Třeba jsem si dodnes myslel, že Jodie Foster vybírá role pečlivě, s rozvahou a rozhodně se nezdráhá přečíst si scénář čtyřikrát pětkrát než na něco konečně kývne. A hle – přichází film, na jehož plakátě se tyčí Abigail Breslin v indianajonesovské póze se zlatým dalekohledem pod paží a má výraz adekvátní výrazu dítěte, které si splnilo svůj sen (strávilo několik dní na ostrově). A propaguje ten samý film, ve kterém se Jodie Foster naprosto nemožně pitvoř...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zapomenutý ostrov


DVD a Blu-ray filmu Zapomenutý ostrov

Zatím nevyšlo.


Související články

27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
14.3.2017 17:49 Záznam MZ Live #95 o Kongovi, Krásce a s omluvou Rimsymu Rubrika: Novinky Diskuze: 58 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 274 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Dětská fantasie je nebezpečné místo. Nikdy nevíte, co se těm prckům honí hlavou a jaký to může mít vliv na váš život. Spisovatelka Alexandra to poznala na vlastní kůži. V literárním světě se proslavila díky knihám o největším dobrodruhovi na světě – Alexi Roverovi. Její osobní život je ale jedna velká nuda. Shodou okolností se však Alexandra seznámí s holčičkou, která žije sama na podivném Nimově ostrově. A tady se plní všechna její přání. A jelikož jejím oblíbeným hrdinou je právě Alex Rover, je jasné, že ostrov nebude úplně bezpečné místo, což dokazuje i fakt, že kdesi v džungli beze stopy zmizel její otec. Alexandra se tedy spolu s ní vydává ho zachránit. A jejich průvodcem nebude nikdo jiný než neohrožený frajer Alex Rover. A na konci možná i sama Alexandra pozná, že svět je vlastně docela zábavné místo. Po Mostu do země Terabithia to vypadá, že adaptace knížek o nekonečně dětské fantazii začnou okupovat kina. Nim´s Island by ale vůbec nemusel být špatný film. Z režisérské dvojice má sice zkušenosti jen Mark Levin, ale jeho drama Malý Manhattan sklízelo pochvaly na všech frontách. A pohled na herecké obsazení také naznačuje, že tenhle dobrodružný film by nemusel být špatný. Gerard Butler v klobouku vypadá stylově, Jodie Foster málokdy šlápne vedle a Abigail Breslin už několikrát dokázala, že na Dakotu Fanning můžeme s klidem zapomenout. Tak držíme palce, ať se to povede alespoň jako ta Terabithia.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.