Zakladatel

The Founder

Plakát k filmu Zakladatel

Zakladatel /2016

Režie: John Lee Hancock

Hrají: Michael Keaton, Linda Cardellini, Laura Dern, Nick Offerman, Patrick Wilson

Česká premiéra: 26.1.2017

USA premiéra: 25.11.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (17)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (3)

Trailer 2

Zakladatel: Trailer 2 Zakladatel: Trailer 2 Zakladatel: Trailer 2

Michael Keaton je pořád fajn, ale mírné okouzlení první upoutávkou je nenávratně pryč. Ne že by budování fastfoodového impéria neznělo na papíře dobře, ale trailery nabízí hlavně popojíždění po zapadákovech, okupování telefonních budek a nulové napětí. Což je škoda, protože Keaton má na víc (nejenom Birdmanem je člověk živ, ve Spotlightu je také výborný). Takhle se obávám, že dostaneme uchcaný a podle pravítka narýsovaný životopis, který bude nakonec těžit hlavně z toho, že do toho Mekáče jednou za čas (ne)dobrovolně zavítáme všichni.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (34)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (7)

Trailer

Zakladatel: Trailer Zakladatel: Trailer Zakladatel: Trailer

Michael Keaton by toho Oscara už fakt chtěl. A tak do toho dál šlape. Přestože odtáhl Spotlight i Birdmana, úplně mu přáno není - šanci ale pořád má. V The Founder totiž jeho kvality vyniknou ještě víc, protože poměrně nenápadné retro drama spoléhá víc než na vizuální cukrbliky a potenciální atrakce právě na herecký projev hlavního hrdiny. A jeho charisma. Jinak by totiž životopis chlápka, co spustil fast-foodový teror jménem McDonald´s těžil jen z ambivalence toho, že budete příčinlivému panu zakladateli fandit, aby rozjel byznys, jemuž ale rozhodně držet palce nechcete.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.