Zakázané království

The Forbidden Kingdom

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (30)
Plakát k filmu Zakázané království

Zakázané království /2008

Režie: Rob Minkoff

Hrají: Jet Li, Jackie Chan, Michael Angarano, Collin Chou, Yifei Liu

Česká premiéra: 23.10.2008

USA premiéra: 18.4.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zakázané království

Jason Williams je takový normální americký teenager. Od spolužáků ho ale přecejen něco odlišuje - je přímo posedlý bojovým uměním, konkrétně kung-fu. Kolem tohoto sportu ho zajímá úplně všechno, od tkaniček od bot po pohyb malíčku při póze šavlozubého tygra. Když jednoho dne narazí na pradávné tajemství, je to pro něj výborná zámínka proč vycestovat do Číny. Tam se při pátrání spolčí se skupinou bojovníků, kterým se pokusí pomoci vysvobodit uvězněného Opičího krále. Zní to trochu zvláštně (původně to byla televizní show), když se ale člověk podívá na obsazení, pochyby jdou stranou. Duo Jet Li a Jackie Chan je totiž dostatečný podnět, proč se na takový film těšit. Jet sice několikrát strašil, že martial arts filmy už dělat nebude a Jackie už má nejlepší léta za sebou, pořád ale mají světu co ukázat a když se ti dva dají v boji dohromady, mohla by z toho být slušná podívaná. Ale nejásejte předčasně, úsměv na tváři by vám mohl zmrazit Rob Minkoff. Režisér Stuarta Little a Strašidelného domu (a Lvího krále!!) zatím dělal jen na pohádkách, Forbidden Kingdom by se tak mohlo lehko zvrhnout v infantilní podívanou, kde by Jet Li jakožto Opičí král jen sidekickoval komediálním eskapádám Jackieho Chana. Více nám napoví až trailer, s Minkoffem na režisérské stoličce jsou každopádně "obavy" na místě.

Autor: st39.6


Galerie obrázků filmu Zakázané království


Recenze filmu Zakázané království

Obláčky, tradiční čínské odrhovačky, protivně pestré barvičky a Jet Li jako primát poskakující na drátech... už od prvního záběru bylo jasné, že tenhle film to se mnou nebude mít lehké. Nejen že má jeho režisér jen o něco lepší pověst než Tim Story, ale už z trailerů bylo patrné, že nezdařený pokus o naklonování Shiy LaBeoufa, mírně přišlápnutý Michael Angarano, dostane ve filmu víc prostoru, než všichni asijští "fotbalisti"dohromady. A že nám kluci vydatně kopou, i když není míč dohledu. Sto...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zakázané království


DVD a Blu-ray filmu Zakázané království

Zatím nevyšlo.


Související články

27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
7.3.2017 12:41 Margot Robbie mezi zbojníky Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
3.3.2017 09:08 Donnie Yen proti Triádám Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
3.1.2017 13:00 10 nejočekávanějších filmů roku 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.