Zahulíme, uvidíme 2

Harold & Kumar: Escape from Guantanamo

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (64)
Plakát k filmu Zahulíme, uvidíme 2

Zahulíme, uvidíme 2 /2008

Režie: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg

Hrají: Kal Penn, John Cho, Neil Patrick Harris, David Krumholtz, Eddie Kaye Thomas

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 25.4.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zahulíme, uvidíme 2

V kostce: "Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili rovnou do Amsterdamu. S jednoduchým cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných charakterů, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním, jak skvělá byla jednička a jak odvarově v jejím světle působí útěk z věznice i párty plná nahých zadků. Harold s Kumarem vám napodruhé nic nedají a ještě pravděpodobně ublíží. Tedy pokud jste měli tyhle kluky aspoň trochu rádi."

Galerie obrázků filmu Zahulíme, uvidíme 2


Recenze filmu Zahulíme, uvidíme 2

Jsou tomu už téměř čtyři roky, co dvojice duševních postpuberťáků holdující lehkým drogám vyrazila na intelektuálně nenáročný výlet s jediným cílem: pořádně se nadlábnout desítkami fastfoodových minihamburgerů z White Castle a spláchnout to patřičnou dávkou coly. Bylo to ze života, bylo to výstižné a až na pár výstřelků docela vtipné. Haroldova a Kumarova výprava však měla hlavně srdce a nebyla jen sérií prvoplánových žertíků, kde hrají hlavní roli tělesné tekutiny a všichni se smějí tlustým ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zahulíme, uvidíme 2


DVD a Blu-ray filmu Zahulíme, uvidíme 2

Zatím nevyšlo.


Související články

27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
24.3.2017 22:00 VIDEO: 5 teaserů Ligy spravedlnosti Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
24.3.2017 10:11 Jaká je budoucnost Star Wars? Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
23.3.2017 17:00 Spideyho kámošky jedou sólo Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Bijte nás, opovrhujte námi, řvěte na nás, ale na faktu, že zhulenou dvojku Karolda a Kumara máme rádi, to vůbec nic nezmění. Když se před třemi lety objevili v kinech, nikdo od nich moc nečekal, ale dokázali překvapit a stali se takovým malým bonbónkem, který pod nepříliš lákavým obalem skrýval víc než zajímavé chutě. To, že šlo víceméně o sled scének, které na sebe příliš nenavazovaly, vůbec nevadilo. Byla to totiž ultimátní zábava. A pokud se nic nepokazí, dostaneme příští rok další porci. Na konci jedničky se Harold s Kumarem rozhodli, že vyrazí do Amsterodamu získat dívku Haroldova srdce (a okusit to, co je ve všech jiných zemích nelegální). Samozřejmě ne všechno půjde podle plánů a ještě na letišti se z obou hrdinů stanou psanci na útěku. To proto, že nějaký marihuanou nezasažený ochrankář si spletl jejich dýmku s něčím, co mu připadalo jako arabské, atomové a nebezpečné. Harold a Kumar teď mají za zadkem snad všechny policejní složky Spojených států. A před sebou další šílenou jízdu plnou měkkých drog, lehkých žen a smrtelně vtipného humoru. Doufejme. Tentokrát u toho však nebude režisér Danny Leiner, protože nejdůležitější místo na place si pro sebe zabrali sami scénáristé. Snad jim to za kamerou půjde stejně dobře jako za psacím strojem.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.