Zábavný park

Adventureland

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Zábavný park

Zábavný park /2008

Režie: Greg Mottola

Hrají: Kristen Stewart, Ryan Reynolds, Jesse Eisenberg, Bill Hader, Kristen Wiig

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 3.4.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Zábavný park

Filmy o dospívání a hledání sebe sama jsou většinou poměrně nudné. Málokdy jejich tvůrci přijdou s něčím novým a většinou jde víceméně o jednu a tu samou variaci stejného příběhu. Adventureland vypadá na první pohled jako klasický žánrový příspěvek. Je konec osmdesátých let a mladík James Brennan právě dokončil střední školu. Má před sebou světlou budoucnost, ale tak nějak neví, co dělat se svým osobním životem. Rozhodne se tedy najít si na léto práci. Jeho volba padne na místní zábavní park, kde doslova chcípnul pes. Brzy ale James zjišťuje, že mezi střelnicemi a horskými drahami žije spousta hodně zajímavých lidí, kteří mu mohou o životě říct víc, než by předpokládal. A možná ten jeho i změnit. Adventureland možná podle premisy vypadá na další nudné drama, ale za scénář i režii je zodpovědný Greg Mottola, takže by to nemuselo být tak špatné. Ještě před rokem jeho jméno nikdo neznal, ale potom, co se ze Superbad stal hit, je situace zcela jiná. Novinka Adventureland má velmi slušné obsazení a jestli se povede i scénář, mohlo by to být velmi příjemné.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Zábavný park


Recenze filmu Zábavný park

Psal se rok 2005 a Kristen Stewart přestala být nenápadnou přihrávačkou z druhé koleje. Je paradoxní, že její „kvality“ (ehm) odhalil film primárně určený pro děti, Zathura: Vesmírné dobrodružství. Dlouho jsme spekulovali o tom, jestli je normální, aby byl někdo ve čtrnácti letech tak vyzývavý a měl tolik odhalené nohy, přestože jde o film, na který maminky vodí své malé ratolesti.Doba pokročila a Kristen Stewart už je plnoletá. Dovádějí s ní upíři i vlkodlaci a podle jejího výrazu ve tváři p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Zábavný park


DVD a Blu-ray filmu Zábavný park

Zatím nevyšlo.


Související články

14.3.2017 13:00 Kdo natočí druhého Supermana? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
7.3.2017 22:00 První dojmy: Kong: Ostrov lebek Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
6.3.2017 22:12 Pátý Indy vážně dorazí už za dva roky Rubrika: Novinky Diskuze: 56 příspěvků
7.12.2016 14:45 FilmAsia už po dvanácté: Na co byste měli zajít? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
4.12.2016 10:00 Rozhovor s režisérem Semestru Adamem Sedlákem Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.