Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Yes Man

Yes Man /2008

Režie: Peyton Reed

Hrají: Jim Carrey, Zooey Deschanel, Bradley Cooper, Danny Masterson

Česká premiéra: 15.1.2009

USA premiéra: 19.12.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Yes Man

V kostce: "Jim Carrey posedlý sektářskou mantrou musí se vším souhlasit. Je to legrace? Ano! Bude mi to povědomé? Ano!! Není na to Carrey už trochu starý? Ano!!! Přes Jimovy množící se vrásky a holý průměr všech myslitelných filmových složek je však Yes Man přítulným filmovým tvorem. Bude se vám chtít vnutit do přízně od první do poslední minuty. A za tuhle bezelstnou snahu si zaslouží jednu nedůležitou hvězdičku navrch. Až vás někdo pozve do kina, řekněte "ano". "

Galerie obrázků filmu Yes Man


Recenze filmu Yes Man

Jim Carrey má dneska narozeniny. Je mu 47 let. Možná vás to šokuje, ale známý "gumák" má opravdu pátý křížek na dohled, což mu ovšem nikterak nebrání v tom natáčet další zběsilé komedie o mužích středního věku, které potká něco neobyčejného. Buď je začne ovládat všehoschopná maska (Maska), tíživá situace je vyšle na dráhu zločinu (Finty Dicka a Jane) nebo jsou nuceni celý den mluvit pravdu (Lhář, lhář). Yes Man se trefuje do téhle kategorie s přesností, která je až zarážející, protože zápletk...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Yes Man


DVD a Blu-ray filmu Yes Man

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: st39.6)

O komediálním talentu Jima Carreyho nikdo nepochybuje, ačkoliv i on má své slabší chvilky. Jeho filmy bývají většinou úspěšné a už několikrát dokázal, že je utáhne i se slabším scénářem. Jako by neuměl říct "NE", když mu producenti předhazují další smlouvu na špatnou komedii. Podobně jako ve svém dalším filmu. Jak už název napovídá, Jim Carrey si tu zahraje muže, který na všechny otázky odpovídá kladně - konkrétně jednoduchým "ano". Není to žádná přirozená vada, prostě se jednoho dne rozhodne, že by to ve světě chtělo trochu pozitivního myšlení. Nebo tak nějak. Carrey si zjevně chtěl odpočinout od složitějších replik a tak své "ano" řekl tomu nejjednoduššímu námětu. Zazlívat mu to rozhodně nebudeme, protože tahle komedie má slušný potenciál vydařit se. Peyton Reed je sice komediální rutinér, s Carreym v hlavní roli ale není žádná komedie "jen tak nějaká". Po jeho boku si navíc zahraje okatá Zooey Deschanel a téhle kombinaci už se stěží odolává. Yes man by mohla být slušná zábava a námět nabízí spoustu zajímavých situací. Teď už jen aby scénáristé upustili uzdu fantazii. Vzhledem k tomu, že píšou pro SNL, by to neměl být problém.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.