X-Men: První třída

X-Men: First Class

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (157)
Plakát k filmu X-Men: První třída

X-Men: První třída /2011

Režie: Matthew Vaughn

Hrají: James McAvoy, Michael Fassbender, Kevin Bacon, January Jones, Rose Byrne

Česká premiéra: 2.6.2011

USA premiéra: 3.6.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu X-Men: První třída

V kostce: "Během Studené války svět o mutantech nevěděl, ale někteří z nich se už tehdy připravovali na budoucnost, v níž by právě oni lidstvu vládli. A klidně kvůli tomu rozpoutají třetí světovou válku. Jedinou nadějí jsou dva velmi odlišní přátelé a parta teenagerů se zvláštními schopnostmi. X-Men: První třída je výtečně napsaný, zahraný a natočený film, který je výrazně chytřejší než žánrová konkurence a vedle efektních akčních scén nabízí i výtečně fungující emoce. Běžte na to. "

Galerie obrázků filmu X-Men: První třída


Recenze filmu X-Men: První třída

Matthew Vaughn natočil Kick-Ass, film, který jsme vyhlásili největší peckou loňského roku. Bryan Singer zase pomohl comicsům dobýt stříbrná plátna. A série X-Men je považovaná za to nejlepší, co superhrdinský subžánr může nabídnout. Může se to vůbec pokazit, když se tyhle tři věci smíchají dohromady? Může... ale v tomhle případě se to nepokazilo ani trochu. X-Men: První třída je bomba!Pokud jste na MovieZone zavítali omylem při hledání supermaketu, jenž má v nabídce nejlevnější ředkvičky, tak...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu X-Men: První třída


DVD a Blu-ray filmu X-Men: První třída

Zatím nevyšlo.


Související články

30.10.2016 20:05 Nejlepší DVD a Blu-ray: Říjen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.10.2016 08:55 7 filmů režiséra Janka Rubeše Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.10.2016 17:45 První dojmy: Doctor Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
23.10.2016 23:17 Tom Cruise má problém, porazil ho Tyler Perry Rubrika: Novinky Diskuze: 42 příspěvků
23.10.2016 23:00 FOTO: Z Rogue One je na Slovensku Tulák jeden Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

X-Meni dokázali, že comicsové filmy mohou být nejen zábavné, ale i chytré. Dvojkou dokázal Bryan Singer přesvědčit i ty poslední nevěřící a ve trojce se už jelo jen na akci. Pak to zkusil Wolverine sólo a než (nebo spíš jestli vůbec) se dá celá banda znovu dohromady, podíváme se, jak to vlastně celé začalo. X-Men: First Class se bude odehrávat v šedesátých letech, kdy byli Profesor X a Magneto kolegové a přátelé a společně se rozhodli bojovat za práva takzvaných mutantů. Problém ale nastal v okamžiku, kdy se jeden z nich rozhodl bojovat za ty práva trochu drsnějším způsobem. Režisér Matthew Vaughn předvedl v Kick-Ass, že dospěle pojaté comicsy zvládne (a kdysi se motal i kolem třetích X-Menů) a v jeho filmu se můžeme těšit na staré známé mutanty v mladším provedení i na nějaké ty nováčky. Herecké obsazení je naprosto vynikající, tak držíme palce, ať to dopadne co nejlépe.
© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.