X-Men: Budoucí minulost

X-Men: Days of Future Past

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (111)
Plakát k filmu X-Men: Budoucí minulost

X-Men: Budoucí minulost /2014

Režie: Bryan Singer

Hrají: James McAvoy, Patrick Stewart, Michael Fassbender, Ian McKellen, Hugh Jackman

Česká premiéra: 22.5.2014

USA premiéra: 23.5.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu X-Men: Budoucí minulost

V kostce: "Za deset let budou mutanti minulostí. Vražední Sentinelové je do jednoho zlikvidují, pořád ale existuje naděje. Wolverine přenese své vědomí do sedmdesátých let a pokusí se zabránit jejich stvoření, potřebuje k tomu ale jak Profesora X, tak Magneta. A to nejsou zrovna kamarádi. X-Men: Budoucí minulost kombinuje výtečné akční scény plné nápadů se zajímavými postavami a skvělými herci. To vše balí do příběhu s překvapivě temnými odstíny a strhující atmosférou. Vynikající práce."

Galerie obrázků filmu X-Men: Budoucí minulost


Recenze filmu X-Men: Budoucí minulost

X-Meny mám rád. Hodně. Nejen kvůli tomu, že dokázali comicsovým filmům získat respekt kritiků i fanoušků a ukázali, že tenhle žánr lze pojmout seriózně, ale hlavně proto, že jsou všechny čtyři díly parádní podívaná. U trojky sice sousta lidí kafrá, ale upřímně – jeden takovýhle blockbuster do roka a většina z nás bude své prachy za lístek rvát tvůrcům do krku lopatou. Teď se k mutantům každopádně vrací jejich duchovní filmový otec Bryan Singer. Přichází s hromadou peněz, ambiciózním příběhem ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu X-Men: Budoucí minulost

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu X-Men: Budoucí minulost

Zatím nevyšlo.


Související články

3.2.2017 03:30 Nový plakát Strážců vesmíru Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.1.2017 14:00 Logan si jde vlastní cestou Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
21.1.2017 10:00 Cameron chystá dalšího Terminátora Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
18.1.2017 09:47 Třetí Avengers shánějí posily Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
15.1.2017 11:55 Víkendový výplach #384 o Rickovi, Mortym a Indiana Jonesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Ačkoliv comicsovka X-Men: První třída byla parádní, nevydělala tolik, kolik tvůrci očekávali. A tak přišli se zajímavým nápadem. Nejnovější díl mutantské ságy X-Men: Days of Future Past se bude odehrávat zároveň v sedmdesátých letech, kdy si stále mladí Charles X. Xavier a Magneto začnou jít tvrdě po krku, ale zároveň i v budoucnosti, v níž Zemi víceméně vládnou obří roboti Sentinelové, loví mutanty a vůbec to není moc pěkné místo k životu. Díky Kitty Pryde, která ví o obou časových liniích, se s tím mutanti rozhodnou zkusit něco udělat. Za kameru se vrací tvůrce prvního a druhého dílu Bryan Singer, Matthew Vaugh tentokrát jen produkuje a píše scénář. Dorazí jak herci z První třídy, tedy hlavně James McAvoy, Jennifer Lawrenece a Michael Fassbender, tak i spousta veteránů z původní trilogie v čele s Patrickem Stewartem, Ianem McKellenem nebo Hughem Jackmanem. Wolverina si tedy nejspíš pořádně užijeme. Teď jen doufat, aby nebyl scénář moc přeplácaný.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.