Wonder Woman

Wonder Woman

Plakát k filmu Wonder Woman

Wonder Woman /2017

Režie: Patty Jenkins

Hrají: Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston, Saïd Taghmaoui

Česká premiéra: 22.6.2017

USA premiéra: 23.6.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (61)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (33)

Trailer 2

Wonder Woman: Trailer 2 Wonder Woman: Trailer 2 Wonder Woman: Trailer 2

Vlastně DC s Wonder Woman fandím. Kdo se má totiž těmi srágorami brodit? Hlavně by ale bylo cenné, když by tohle retro (potažmo celá comicsová série s obřím potenciálem) nepřišlo vniveč a když by Patty Jenkins ukázala, že v Hollywoodu může válet i blockbusterová režisérka-žena. I finální trailer dává dost naděje, protože nově odtajněná, tučná úvodní scéna je fajn. Jasně, malinko cheesy, ale fajn. A stejně jako u ostatních upoutávek odtud pomrkává spousta vydatných pocpornových chuťovek a kupa milých comicsových atrakcí. Ať to funguje i v celovečerní verzi!


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (79)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (82)

Trailer

Wonder Woman: Trailer Wonder Woman: Trailer Wonder Woman: Trailer

Po prvních zvěřejněných záběrech jsem se netajil skepsí, další trailer mě ale definitivně ubezpečuje, že tentokrát se kolesa v DC ubírají správným směrem. A že bychom se neměli dočkat srágory. Mile mě překvapuje, že je režisérka celkem skromných dramat schopná vymáčknout z před kamery vesměs přesvědčivý trikový nátěr, který by měl bez problémů vyztužit pohodovou popcornovku. Ani jeden moment mi nepřipadá trapný, což považuju za výhru, a naopak ikonické superhrdinské výstupy umí být celkem cool. Snad to klapne a Wonder Woman zvládne být ekvivalentem prvního Capa z první světové války. Ten druhý comicsový vesmír by takový doping kvality zatraceně moc potřeboval.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (106)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (45)

Comic-Con trailer

Wonder Woman: Comic-Con trailer Wonder Woman: Comic-Con trailer Wonder Woman: Comic-Con trailer

Uvidíme, co ze San Diega ještě přiletí, ale za mě dosavadní vítěz Comic-Conu. Kdyby mi někdo včera řekl, že mě Wonder Woman strhne víc než premiéra Justice League, asi bych se mu vysmál. A ačkoliv tenhle duel není férový, protože Snyder nemá po ruce žádnou akci, "Kapitán Amerika v sukni" je v tomhle sestřihu přesně tím, co chci od DC vidět. Gal Gadot pod palbou? Yes! Chris Pine v letadle? Yes! Plážová bitva s amazonkami? Yes!!! Patty Jenkins servíruje jednu lahůdku za druhou, a kdyby mělo finále lepší gradaci a necpal se tam finální "humor", možná bych šel i výš. I takhle mě ale Wonder Woman dost bere, přestože je jasné, že dialogy s Gal Gadot asi nebudou nějak úchvatné. Tady ale stačí jediný záběr na Dannyho Hustona a chci vidět víc. Což je něco, o čem si řada blockbusterových konkurentů může nechat jen zdát.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (61)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (27)

Sneak Peek

Wonder Woman: Sneak Peek Wonder Woman: Sneak Peek Wonder Woman: Sneak Peek

Wonder Woman má určitě na vlastní celovečerák. Ať už její rande s Batmanem a Supermanem dopadne jakkoliv, i kdyby ji Domsday rozsápal, svoji sólovku si zaslouží - a v rámci retro akčňáku z ranku prvního Kapitána Ameriky by měla probíhat automaticky o level výš, než jak tomu bylo třeba u Elektry nebo Catwoman. Přesto jsou pro mě první záběry malinko zklamáním, protože tu nevidím něco opravdu poutavého, co by mohlo nejslavnější ženskou superhrdinku udělat konkurenceschopnou i tváří v tvář Sebevražednému oddílu a Netopejrovi se Supíkem. Až příliš generické jsou ty první střípky. A Gal Gadot hezoučká, ale kdovíjak vás neupoutá. No a pak je tu zpomalovačka, která vyznívá snad ještě mimózněji než přepálené hrátky se slow-motionem u Snydera a to už mě bolí. Takže... žádné terno.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.